پناهندگان فلسطینی برای نجات از سرما به کمک جهان نیازمندند

    •••••  ﺳﻪشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴ — ۲۲:۳۹ کد مطلب : 28503/a   

سرپرست کمیته کمک رسانی سازمان ملل با هشدار در مورد خطرات شدیدی که فرارسیدن فصل زمستان برای پناهندگان فلسطینی و بویژه آن هایی که از سرپناه مناسب محروم مانده اند درپی خواهد داشت خواستار کمک های جهانی برای نجات این پناهندگان از خطر مرگ شد.

 

پیتر کراهنبول سرپرست کمیته کمک رسانی سازمان ملل در خاور نزدیک روز سه شنبه هشدار داد که فرارسیدن فصل زمستان شمار زیادی از پناهندگان فلسطینی وبویژه آن هایی را که از سرپناه مناسب برای گذراندن فصل سرما محروم مانده اند با خطراتی جدی روبرو کرده است.

وی این سخنان را درمراسمی که به منظورجمع آوری اعانه برای کمک به این پناهندگان برگزار شده وتا پایان فوریه سال آینده ادامه خواهد داشت اظهار کرد.

 

کراهنبول ضمن ستایش از سخاوت و شهامت آن دسته از پناهندگان فلسطینی که برغم دشواری هایی که با آن روبرو هستند در کمک به سایر پناهندگان نیازمندتر پیش قدم شده اند، اظهار کرد، این افراد به تنهایی و بدون کمک های جهانی قادر به برآوردن نیاز آوارگان فلسطینی نخواهند بود.

 

سرپرست کمیته مذکور دراین مراسم همه مردم جهان و سازمان های امدادگر بین المللی را به یاری رسانی به پناهندگان فلسطینی با شرکت در برنامه ای بنام ' گرمای خود را تقسیم کنید' فراخواند و از آنان خواست تا کمک های نقدی خود را با مراجعه به تارنمای ویژه این برنامه خیریه به حساب تعیین شده واریز کنند.

منبع:ایرنا