ارائه خدمات مطلوب همراه اول به زائران ایرانی در عراق

    •••••  چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴ — ۲۱:۱۳ کد مطلب : 28717/a   

شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد که ارتقای کیفیت ارتباط اپراتور اول در کشور عراق، با ابراز رضایت زائران همراه اولی اربعین روبرو شده است.

به گزارش تحلیل ایران، شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: پس از برطرف شدن برخی مشکلات ارتباطی در چند روز گذشته، زائران اربعین که از سیم کارت های همراه اول در عراق استفاده می کنند، از خدمات مطلوب این اپراتور برخوردارند.
بر اساس این گزارش، نرخ موفقیت ورود به شبکه اپراتورهای عراقی برای زائران همراه اولی، هم اکنون به بیش از 90 درصد افزایش یافته و بیش از یک میلیون نفر از مشترکان همراه اول، در کشور عراق از سرویس رومینگ بین الملل همراه اول از طریق هر سه اپراتور آن کشور استفاده می کنند.
علاوه بر دریافت سرویس رومینگ بین الملل پایدار، زائران همراه اولی در 9 نقطه از قبل معرفی شده، می توانند از سرویس وای فای رایگان با سرعت تا 2 مگابیت استفاده کنند که حجم دیتای مصرفی بطور میانگین بین 2 تا 3 ترابایت در روز اعلام شده است. با این سرویس که برای زائران در نقاط پر ترافیک نجف، کربلا و مسیر بین این دو شهر عرضه شده است، زائران علاوه بر استفاده از انواع پیام رسان ها، در حال تجربه موفق استفاده از اینترنت پرسرعت وای فای رایگان هستند.
نقاط تحت پوشش وای فای همراه اول در کشور عراق، صحن حضرت فاطمه زهرا (س) در حرم مطهر امیرالمؤمنین علی (ع)، خباطه در 500 متری صحن حضرت فاطمه (س)، پنج عمود مسیر نجف به کربلا، صحن عقیله مجاور حرم مطهر سیدالشهداء(ع) و بین الحرمین عنوان شده است.

منبع: ایرنا