برانکو: در تمام مسابقات برتر از حریفان بودیم

    •••••  پنجشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۴ — ۲۲:۳۶ کد مطلب : 28956/a   

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که تیمش در این فصل به اندازه‌ای که زیبا بازی کرده، نتوانسته نتیجه بگیرد.


به گزارش تحلیل ایران، برانکو ایوانکوویچ که تیمش را برای برپایی اردویی یک هفته‌ای به کیش برده است، گفت: قبل از هر چیز باید از میزبان‌مان که شرایط برگزاری این اردو را فراهم کرد، تشکر کنم. کیش هوای خوبی نسبت به تهران برای تمرین کردن دارد. ما هم در این اردو تیم‌مان را به جز دو سه بازیکن تیم امید که نیستند، به صورت کامل در اختیار داریم و شاکله اصلی تیم در اردوی کیش است.


وی با اشاره به تعطیلات دو هفته‌ای لیگ افزود: در این شرایط و فرصتی که ایجاد شده، از زمان استفاده می‌کنیم تا به بهترین نحو تمرین و خودمان را آماده مسابقات کنیم. در این اردو جزئیات تمرین را مرور می‌کنیم. تعطیلی‌های لیگ تأثیر مثبتی روی تیم ندارد و این کاملاً طبیعی است. به این دلیل که تعطیلات باعث می‌شود ما کورس مسابقه خارج شویم و بازیکنان از فرم مسابقه دور شوند.


سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: تعطیلات لیگ توافقی بین فدراسیون، تیم ملی و باشگاه‌هاست که ما هم به این مسئله احترام می‌گذاریم، چون تیم ملی اهمیت خاص خودش را دارد. ما هم از این تعطیلات استفاده می‌کنیم تا بیشتر با هم باشیم، بیشتر کار کنیم و کیفیت فردی و تیمی‌مان را بالا ببریم.


برانکو اشاره‌ای هم به نتایج تیمش در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر کرد و گفت: از نتایج بازی‌های‌مان به هیچ‌وجه راضی نیستم، چون در تمام بازی‌ها از حریفان برتر بودیم و بازی‌مان بهتر از نتایج‌مان بوده است. البته طبیعی است که این نحوه بازی ما را به آینده امیدوار کند و مطمئن هستم به دنبال این بازی زیبا، نتیجه هم خواهد آمد.

منبع: خبرگزاری تسنیم