ترامپ: مردم آمریکا در ترس زندگی می‌کنند

    •••••  دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴ — ۰۸:۴۸ کد مطلب : 31635/a   
نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری گفت «امن کردن آمریکا» را به شعارهای انتخاباتی خود اضافه می کند.
 
به گزارش تحلیل ایران، دونالد ترامپ در گفتگو با شبکه فاکس نیوز درباره اظهارات اخیر خود مبنی برجلوگیری از ورود مسلمانان به آمریکا اظهار داشت: نوعی نفرت و دشمنی گسترده در آنجا وجود دارد که نمی‌دانم ازکجا نشأت می‌گیرد و مسلمان‌ها می توانند به ما در یافتن پاسخی برای این مسئله کمک کنند.

نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با بیان‌اینکه نوعی بیماری در برخی افراد وجود دارد،افزود: گروهی از افراد بسیار بیمار‌ هستند و ما ناچار هستیم پاسخی برای این بیماری بیابیم.

ترامپ با ادعای اینکه افراط‌گرایان زیادی در آمریکا وجود دارند، تصریح کرد: ما به کمک احتیاج داریم چراکه وقتی افراد افراط‌گرا می شوند،دیگر خیلی دیر شده است.

وی در پاسخ به اظهارات هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، وی را یکی از بدترین وزرای خارجه تاریخ این کشور خواند و گفت: او مرا خطرناک توصیف کرده درحالی که خودش صدها هزار نفر را با حماقت به کشتن داده است.

این نامزد جمهوریخواه ادامه داد: در زمان ریاست جمهوری اوباما و حضور هیلاری کلینتون در خاورمیانه یک فاجعه تمام عیار رخ داد. کلینتون مدام در رفت و آمد بود اما به مشکلات نگاه کنید. برای مثال عراق فاجعه‌ای تمام عیار است. آنها(دموکرات ها) ما را وارد عراق نکردند اما به نحو بدی از آنجا خارجمان کردند.

منبع: باشگاه خبرنگاران