نظارت دقیق برانکو روی کار ذخیره‌ها و غیبت ۵ بازیکن

    •••••  شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ — ۱۵:۲۰ کد مطلب : 32829/a   

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز (شنبه) تیمش بر کار نفرات ذخیره نظارتی دقیق داشت.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اولین تمرین پرسپولیس بعد از پیروزی این تیم مقابل راه‌آهن از ساعت 11 امروز (شنبه) در مجموعه ورزشی درفشی‌فر برگزار شد و بازیکنان اصلی ریکاور داشتند و دیگر نفرات نیز یک نوبت تمرین پرفشار را انجام دادند تا از فرم ایده‌آل خارج نشوند. حواشی این تمرین به شرح زیر است:


* محمود خوردبین که برای عیادت منصور پورحیدری به بیمارستان ایرانمهر رفته بود با تأخیر به محل تمرین رسید و برانکو را نیز در جریان احوالات سرپرست استقلال قرار داد.


* مسئولان ورزشگاه درفشی‌فر قسمت سالم زمین چمن مجموعه را کاور کشیده بودند تا در روز‌های بارانی آسیب نبیند و قسمت‌هایی دیگر زمین را نیز تا حدی ترمیم کرده بودند.


* بازیکنان در 40 دقیقه ابتدایی تمرین در سالن بدنسازی کار با وزنه و حرکات کششی داشتند.


* در جریان تمرین بین یکی از لیدرها و عکاس باشگاه مشاجره لفظی شدیدی پیش آمد.


* بازیکنان اصلی بعد از وزنه زدن در گروه‌های چند نفره به پاسکاری مشغول شدند.


* مصطفی قنبرپور، رامین رضاییان و سوشا مکانی در تمرین امروز غایب بودند. نوراللهی، کمندانی و حیدریه نیز به دلیل همراهی تیم امید در اردوی بندرعباس در این تمرین حضور نداشتند.


* روحیه بازیکنان اصلی تیم بسیار عالی بود و آنها مدام با یکدیگر شوخی می‌کردند.


* رضا نورمحمدی بعد از رهایی از مصدومیت در کنار بازیکنان ذخیره به تمرین پرداخت.


* بعد ریکاوری اصلی‌ها، برانکو شخصاً تمرینات نفرات ذخیره را زیر نظر داشت و از آنها می‌خواست با انگیزه و تلاش زیاد تمرین خود را انجام دهند.


* تمرین فردا پرسپولیس تعطیل خواهد بود و از صبح روز دوشنبه این تیم برای بازی با پدیده خراسان که روز شنبه 5 دی‌ماه در مشهد برگزار می‌شود، استارت خواهد زد.