صدرنشین میزبان سپاهان/تقابل سرخابی ها و نمایندگان مشهد

    •••••  جمعه ۰۴ دی ۱۳۹۴ — ۰۹:۴۶ کد مطلب : 34303/a   

نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور در حالی آغاز می شود که تیم صدرنشین و قهرمان نیم فصل، میزبان سپاهان اصفهان خواهد بود و سرخابی های پایتخت به مصاف نمایندگان مشهد می روند.

 

به گزارش تحلیل ایران  به نقل از ایرنا ،فردا ( شنبه) 5 دی ماه و در حساسترین دیدارها، استقلال خوزستان قهرمان کم ادعای نیم فصل نخست در اهواز از سپاهان پذیرایی می کند.


شاگردان عبداله ویسی که تنها شکست خود را در هفته نخست و مقابل همین سپاهان متحمل شده اند، بهترین فرصت را خواهند داشت تا با جبران این باخت، همچنان به صدرنشینی خود ادامه دهند.


سپاهان اصفهان که از زمان انتخاب ایگور استیماچ نتایج خوبی کسب نکرده است، برای زنده نگه داشتن آخرین امیدهای خود برای حضور در جمع مدعیان باید دست پر از خوزستان بازگردد.
پرسپولیس تهران که با کسب نتایج مناسب در چند هفته متوالی از انتهای جدول رده بندی به رتبه چهارم رسیده و حالا در قواره یک مدعی نشان داده است در ورزشگاه ثامن مشهد میهمان پدیده خواهد بود.


سرخپوشان برای رسیدن به پیروزی بازهم امیدهای خود را به مهدی طارمی، امید عالیشاه و فرشاد احمدزاده معطوف کرده اند. پدیده نیز می خواهد به چند هفته ناکامی پایان داده و در حضور تماشاگرانش به امتیاز برسد.


در همین روز ذوب آهن اصفهان میزبان ملوان است تا یحیی گل محمدی و حمید استیلی که سالها در تیم ملی و پرسپولیس هم بازی بوده اند در قامت مربی به مصاف هم بروند.


استقلال اهواز قعرنشین و کاندیدای اصلی سقوط هم میزبان صبای قم سخت کوش است.
روز یکشنبه،استقلال تهران که به تازگی با شکست تراکتورسازی در تبریز فینالیست جام حذفی شده و در رتبه دوم جدول لیگ برتر قرار دارد، میزبان سیاه جامگان 9 امتیازی و رده پانزدهمی خواهد بود.


پرویز مظلومی و شاگردانش که به سختی امتیاز از دست نمی دهند برابر سیاه جامگانی می ایستند که نتوانسته با فرهاد کاظمی حرفی برای گفتن در لیگ پانزدهم داشته باشد.


نفت تهران و تراکتورسازی تبریز که در میانه های جدول قرار داشته و برخلاف فصل قبل در اندازه های یک مدعی نیستند، دیداری را برگزار می کنند که رویارویی علیرضا منصوریان با امیر قلعه نویی می تواند باعث بالا رفتن حساسیت آن شود.


**برنامه مسابقات/
شنبه 5 دی ماه:
پدیده مشهد - پرسپولیس تهران/ ساعت 14:45
استقلال خوزستان - سپاهان اصفهان/ ساعت 15
استقلال اهواز - صبای قم/ ساعت 15
ذوب آهن اصفهان - ملوان انزلی/ ساعت 15
راه آهن تهران - فولادخوزستان/ ساعت 15
یکشنبه 6 دی ماه:
گسترش فولادتبریز - سایپا/ ساعت 14:30
نفت تهران - تراکتورسازی تبریز/ ساعت 15
استقلال تهران - سیاه جامگان مشهد/ ساعت 16:25
**جدول رده بندی:

1-استقلال خوزستان 32 امتیاز
2-استقلال تهران 30 امتیاز
3-ذوب آهن اصفهان 26 امتیاز
4-پرسپولیس تهران 25 امتیاز
5-صبای قم 25 امتیاز
6-سایپا 24 امتیاز
7-تراکتورسازی 22 امتیاز
8-نفت تهران 22 امتیاز
9-سپاهان اصفهان 22 امتیاز
10-گسترش فولادتبریز 21 امتیاز
11-ملوان انزلی 17 امتیاز
12-پدیده مشهد 17 امتیاز
13-راه آهن تهران 11 امتیاز
14-فولادخوزستان 10 امتیاز
15-سیاه جامگان مشهد 9 امتیاز
16استقلال اهواز 6 امتیاز