معاون اقتصاد وتوسعه منابع انسانی استانداری کرمانشاه منصوب شد

    •••••  چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴ — ۰۱:۵۳ کد مطلب : 37024/a   

با ابلاغ حکم از سوی عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، رضا رحیمی به عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری منصوب شد.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کرمانشاه، با ابلاغ حکم از سوی عبدالرضا فضلی وزیر کشور، رضا رحیمی به عنوان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری منصوب گردید.

 

متن این حکم بدین شرح است:

جناب آقای رضا رحیمی

سلام علیکم

«بنا به پیشنهاد استاندار محترم کرمانشاه و با توجه به تائید معاون توسعه مدیریت و منابع و هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور به موجب این حکم به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه منصوب می شوید.

امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمان ها و دستگاه های کشوری و لشگری استان و بهره گیری از استعدادها و توانمندی نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در پیشبرد اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید و وزارت متبوع و نیز خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشید.

توفیق روز افزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم».

عبدالرضا رحمانی فضلی

وزیر کشور

گفتنی است؛ رضا رحیمی پیش از این نیز مدیر کل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه بود.