نیمار: انتظار داشتم دوم شوم

    •••••  ﺳﻪشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ — ۰۶:۳۳ کد مطلب : 38722/a   

ستاره خط حمله بارسلونا برای لیونل مسی بسیار خوشحال است اما انتظار داشت بالاتر از رونالدو در رده دوم بهترین‌های سال ۲۰۱۵ فوتبال دنیا قرار بگیرد.


به گزارش تحلیل ایران، نیمار، ستاره برزیلی خط حمله بارسلونا از اینکه خود را در رده دوم بهترین‌های سال 2015 فوتبال دنیا ندید، متعجب شد.


او ابتدا با این جملات از اولین تجربه حضور در مراسم «گالا» حرف زد:از حضور در این مراسم بسیار خوشحال شدم و شبی رویایی را پشت‌سر گذاشتم.

 او درباره رویای کسب توپ طلا گفت: رسیدن به این جایزه مانند بردن جام‌ها از اهداف من است.


نیمار از شانس مسی برای تداوم موفقیت در کسب توپ طلا با چنین واژه‌هایی یاد کرد: مسی، الگوی من و به نظرم بهترین بازیکن جهان است. امیدوارم سال‌ها از بردن این جایزه لذت ببرد.از برتری او در مراسم به وجد آمدم. برای لئو بسیار خوشحالم.حضور کنار دو اسطوره بزرگ فوتبال دنیا افتخار بزرگی بود. امیدوارم بازهم در این مراسم حاضر باشم. 


 آیا الزام به کسب توپ‌طلا فشار مضاعفی به نیمار وارد می‌کند؟ او با خونسردی گفت: بله، این فشار روی من وجود دارد اما آزارم نمی‌دهد.

نیمار طبق این گفته‌ها انتظار داشت در مکان دوم بالاتر از کریس رونالدو قرار بگیرد: انتظار داشتم دوم شوم اما برای تداوم حضور در جمع 3 بازیکن برتر دنیا باید بیشتر و سخت‌تر تلاش کنم.امیدوارم مسی با ترغیب من به بازی و تلاش بیشتر، کمک کند روزی توپ طلا را در دست بگیرم.


منبع: تسنیم