تیموریان: برانکو پرسپولیس را تغییر داده است

    •••••  جمعه ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۷:۱۹ کد مطلب : 41792/a   

بازیکن تیم سایپا گفت: برانکو با سبک خاصی کار می‌کند.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار خبرگزاری تسنیم، آندرانیک تیموریان پس از اولین حضورش در ترکیب تیم سایپا در خصوص دیدار مقابل پرسپولیس گفت: بازی خیلی خوب و پرگلی را شاهد بودیم و تماشاگران از تماشای این مسابقه لذت بردند.

 

وی افزود: تیم‌های حاضر در رقابت‌های جام شهدا به احترام شهدای عزیز در این جام شرکت کردند و فکر می‌کنم حضور در این جام به نفع تیم ما خواهد بود تا بتوانیم در شرایط بهتری مسابقات لیگ را ادامه دهیم.

 

آندو در خصوص تیم سایپا تصریح کرد: سایپا در نیم فصل اول عملکرد خیلی خوبی داشت و در حال حاضر در جمع مدعیان قرار دارد. امیدوارم در نیم فصل دوم این مسیر را ادامه دهیم و نتایج خوبی بگیریم.

 

بازیکن سایپا در خصوص عملکرد پرسپولیس گفت: پرسپولیس از سرمربی‌ای سود می‌برد که سبک کاری خاص خودش را دارد. به نظر من برانکو سبک خاصی را در پرسپولیس پیاده کرده و او مربی‌‌ای است‌ که تاثیرش را در تیم تحت هدایتش می‌گذارد. کادرفنی ما هم سبک خاص خودش را دارد و بازیکنان براساس خواسته‌های کادرفنی و دستورات او بازی می‌کند.

 

وی درباره رویارویی دوستانه‌اش با برانکو پیش از دیدار سایپا و پرسپولیس خاطرنشان کرد: آشنایی من با برانکو به 15 سال پیش برمی‌گردد و طبیعی است که اینچنین برخورد دوستانه‌ای داشته باشیم.