افتتاح ۲۰ پروژه عمرانی، خدماتی و رفاهی در چالدران

    •••••  یکشنبه ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۳:۴۵ کد مطلب : 42325/a   

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرگزاری فارس کریم حسین‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه با اشاره به پروژه‌های قابل افتتاح دهه فجر، اظهار داشت: همزمان با دهه فجر امسال شاهد افتتاح 20 پروژه عمرانی، خدماتی و رفاهی در شهرستان چالدران خواهیم بود.

 


وی با اشاره به مهمترین پروژه‌های افتتاحی دهه فجر در سال جاری، تصریح کرد: این پروژه‌ها شامل مسکن مهر، افتتاح خانه مددجویی، افتتاح عملیات گازرسانی، آبرسانی و پروژه‌های راه و شهرسازی است.


فرماندار چالدران با بیان اینکه این پروژه‌های عمرانی به منظور رفع محرومیت در مناطق مختلف شهرستان چالدران اجرایی شده‌اند، ادامه داد: تلاش شده در اجرا و افتتاح پروژه‌های عمرانی به مناطق محروم و روستایی توجه ویژه‌ای شود.


این مسئول با بیان اینکه در سطح ادارات، مدارس و دانشگاه‌ها نیز برنامه‌های ویژه‌ای در این ایام برگزار می‌شود، بر مردمی برگزار شدن برنامه‌های دهه فجر تاکید کرد و گفت: باید مردم نیز در اجرای برنامه‌ها مشارکت داشته‌باشند.


حسین‌زاده با بیان اینکه دهه فجر فرصت خوبی برای بیان عملکرد دولت است، اظهار داشت: افتتاح پروژه‌های عمرانی، خدماتی و رفاهی در تمام بخش‌ها نشان از عملکرد مثبت دولت در این حوزه است.


وی به دیگر برنامه‌های دهه فجر اشاره کرد و اظهار داشت: برگزاری مسابقات فرهنگی، ورزشی، دیدار با خانواده شهدا، دیدار با جانبازان و غبارروبی مزار شهدا از دیگر برنامه‌هایی است که دهه فجر امسال اجرایی خواهد شد.