اجازه نمی‌دهیم عربستانی‌ها به اهداف خود برسند

    •••••  یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ — ۰۷:۵۰ کد مطلب : 44121/a   

 

سرپرست روابط بین‌الملل فدراسیون گفت: اجازه نمی‌دهیم عربستانی‌ها به اهداف خود برسند و زیر بار درخواست آنها نمی‌رویم.

به گزارش تحلیل ایران، امید جمالی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص این‌که چرا علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال را در سفر به قطر برای حضور در نشست کنفدراسیون فوتبال آسیا همراهی نکرد، اظهار داشت: نماینده روابط بین‌الملل فدراسیون به علی کفاشیان و علیرضا اسدی ملحق شده بود. محمدرضا کسرایی در قطر حاضر بود و مشکلی از این بابت وجود نداشت.

وی با اشاره به صحبت‌هایی که با رئیس فدراسیون داشته، ادامه داد: یک سری کارها قرار است هفته بعد انجام شود که کفاشیان سفارش‌هایی در این باره داشت.

سرپرست روابط بین‌الملل فدراسیون در مورد این‌که قرار است تیم ملی فوتبال برای سومین سال پیاپی برای برگزاری اردو راهی اتریش شود، تصریح کرد: برگزاری این اردو هنوز قطعی نشده است. ابتدا کارلوس کی‌روش باید به ایران برگردد و برنامه بدهد. البته مسئولان فدراسیون مقدونیه به دلیل این‌که نتوانستند ویزای ایران را بگیرند، پیشنهاد برگزاری بازی دوستانه در کشور ثالث را دادند.

وی درباره شکایت عربستانی‌ها از ایران به کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: اجازه نمی‌دهیم عربستانی‌ها به اهداف خود برسند و زیر بار درخواست آنها نمی‌رویم. کشور ما کاملا امن است و این موضوع ثابت شده است. به همین دلیل فکر نمی‌کنم AFC به درخواست عربستانی‌ها توجه کند.