ائتلاف اصول‌گرایان به لیست ۳۰ نفره نزدیک شده

    •••••  ﺳﻪشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۷:۳۲ کد مطلب : 44950/a   

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز درباره فهرست لیست اصولگرایان گفت: هنوز لیست قطعی نشده و به لیست ۳۰ نفره نزدیک شده‌ایم.

 

به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله محمدعلی موحدی‌کرمانی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز عصر امروز(سه‌شنبه) در حاشیه همایش عزت ملی که در مجتمع فرهنگی آدینه برگزار شد، در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر آخرین وضعیت لیست جامعتین، گفت: هنوز درباره این مسئله و نتیجه نهایی لیست جلسه‌ای گذاشته نشده است.

 

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر حضور نام هاشمی در لیست جامعتین، گفت: درباره نام ایشان نیز هنوز به نتیجه‌ای نرسیده‌ایم.

 

آیت‌الله موحدی‌کرمانی درباره برخی اخبار منتشر شده مبنی بر حذف نام هاشمی از لیست جامعتین، گفت: اصلا جلسه‌ای که در آن این موضوع مطرح شود را نداریم و این سخن دروغ است.

 

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با اشاره به اظهارات روز گذشته هاشمی‌رفسنجانی علیه شورای نگهبان، اظهار داشت: اگر برخی‌ها به امام علاقمند هستند باید به توصیه ایشان توجه کنند.

 

یکی از بالاترین توصیه‌های امام در مورد شورای نگهبان این بود که شورای نگهبان در برخی مقاطعی که با تضعیف افراد مواجه می‌شود محکم در برابر این هجمه‌ها ایستادگی کند و براساس وظیفه‌ای که به آنها محول شده کار را انجام دهد.

 

آیت‌الله موحدی‌کرمانی ادامه داد: هجمه به شورای نگهبان جایز نیست و این توصیه امام و رهبری بوده که شورای نگهبان یکی از ارکان نظام است.

 

وی تاکید کرد: مردم نیز تضعیف شورای نگهبان را قبول نکنند.

 

وی درباره رواج آقازادگی در جامعه گفت: در انقلاب این مسائل مطرح نیست، آنچه مطرح است مقررات و قوانین نظام است.

 

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز درباره فهرست لیست اصولگرایان گفت: هنوز لیست قطعی نشده و به لیست 30 نفره نزدیک شده‌ایم و درباره برخی‌ها هنوز مباحثی مطرح است.

 

آیت‌الله موحدی‌کرمانی در پاسخ به سوال دیگری درباره انتشار لیست 31 نفره تهران که در برخی رسانه‌ها مطرح شده، خاطرنشان کرد: خیلی مطالب منتشر می‌شود و نباید این مطالب را باور کرد. بنده نیز از این لیست 31 نفره خبر ندارم و آن را تکذیب می‌کنم.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم