آیت‌الله خاتمی سخنران راهپیمایی ۲۲ بهمن رشت است

    •••••  پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۹:۰۷ کد مطلب : 45608/a   

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان آیت‌الله خاتمی امام جمعه موقت تهران را سخنران اصلی راهپیمایی 22 بهمن رشت معرفی کرد.

به گزارش تحلیل ایران ، حجت‌الاسلام مجتبی اشجری با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای راهپیمایی روز 22 بهمن در این شهر اظهار کرد: برای سخنرانی روز 22 بهمن از آیت‌الله سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران دعوت شده است.

وی هماهنگی برای حضور به‌موقع گروه سرود یک‌هزار و 357 نفر «همسرایان فجر» با پوشش پرچم جمهوری اسلامی ایران را از اقدام‌ها عنوان کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان تهیه و حمل آدمک‌های سران استکبار توسط تشکل‌های دانش‌آموزی در مسیرهای راهپیمایی را از دیگر برنامه‌ها برشمرد.

وی تصریح کرد: توسط اتاق اصناف 300 عدد پرچم برای توزیع در مسیرهای راهپیمایی و تمهید مقدمات حضور بازاریان در راهپیمایی 22 بهمن با هماهنگی بسیج اصناف صورت می‌گیرد.

به گفته اشجری، زمینه‌سازی برای حضور 20 خبرنگار و عکاس در ساختمان پست به منظور پوشش خبری با کارت‌های شناسایی صادر شده توسط شورای هماهنگی انجام می‌شود.

وی با اشاره به ایجاد غرفه برای حضور هنرمندان صدا و سیما خاطرنشان کرد: تمهید مقدمات حضور هنرمندان صدا و سیما و مجریان برنامه کودک در میدان شهدای ذهاب با ایجاد دو غرفه ویژه انجام شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان هماهنگی برای حضور ورزشکاران با لباس‌های مخصوص و رژه موتورسواران در صبح روز 22 بهمن و... را به‌عهده ورزش و جوانان عنوان کرد./فارس