برانکو: خیلی ناراحتم و از هواداران عذرخواهی می‌کنم

    •••••  پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۸:۳۱ کد مطلب : 48349/a   

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خیلی ناراحتم، ما موقعیت‌های زادی را مقابل سایپا از دست دادیم و از هواداران عذرخواهی می‌کنم.


 

به گزارش تحلیل ایران، برانکو ایوانکوویچ بعد از تساوی یک بر یک تیمش مقابل سایپا در هفته بیست و یکم لیگ برتر گفت: خیلی ناراحتم.هواداران زیادی به ورزشگاه آمدند.  از طرف کادرفنی از همه هواداران عذرخواهی می‌کنم. قانون فوتبال همین است اگر از فرصت استفاده نکنی همه چیز از بین می‌رود.

وی افزود : متاسفانه موقعیت‌ها را یکی بعد از دیگری از دست می‌دهیم و این اتفاق باعث می‌شود که به پیروزی نرسیم. من از سوی خودم از هواداران عذرخواهی می‌کنم.


سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: همیشه نمی‌توان عالی بازی کرد. من نمی‌توانم تفسیر کنم که چه اتفاقی می‌افتد متاسفانه ما در دقایق آخر بازی مسابقه را از دست می‌دهیم. ما در نیمه اول و بخش عمده بازی خوب ظاهر شدیم ولی موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم. تمرکز و نظم بالایی داشتیم. سایپا شانس‌های گل کمی به وجود آورد. وقتی ما از موقعیت‌هایی که در نیمه اول ایجاد کردیم استفاده نبردیم و این عدم استفاده از موقعیت‌ها باعث می‌شود که در دفاع عدم اطمینان به وجود بیاید و همچنین حریف از این مساله انرژی بیشتری بگیرد.


برانکو در رابطه با عملکرد ضعیف جری بنگستون و اینکه او پس از ورود به زمین با دو کارت زرد اخراج شد تصریح کرد: او اشتباه بزرگی کرد، او جنگنده و با انگیزه وارد زمین نشد و طبیعی بود که در این شرایط اشتباه پشت اشتباه رقم بخورد. متاسفانه گاهی این وضعیت پیش می‌آید.

وی درمورد اعتراض هواداران علیه داور تصریح کرد: هواداران را درک می‌کنم آنها به خاطر این نتیجه عصبی شدند، وقتی همه چیز از دست می‌رود هم ما و هم هواداران عصبی می‌شویم.


برانکو تاکید کرد: متاسفانه ما امتیازها را ساده از دست می‌دهیم، دلیل عمده این مساله هم کم تجربگی تیم است. نظر خاصی درمورد داوری ندارم در کل داوری امروز مشکل خاصی نداشت و تنها مقصر خودمان هستیم و باید به دنبال این مساله و رفع ایرادهایمان بگردیم.


منبع: فارس