محمد ناظم الشریعه:این پیروزی تقدیم به ملت ایران

    •••••  جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۹:۴۲ کد مطلب : 48607/a   

 

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران پس از صعود به دیدار فینال قهرمانی آسیا گفت: این پیروزی را به مردم ایران و مربیانی که این بازیکنان را پرورش دادند تقدیم می کنم.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، محمد ناظم الشریعه پس از پیروزی ۱۳ بر یک شامگاه جمعه تیم ملی فوتسال ایران برابر ویتنام و صعود به دیدار فینال گفت: بازیکنان تیم ملی یک بازی زیبا را به نمایش گذاشتند و با بازی درخشان به فینال راه پیدا کردند که امیدوارم این روند در دیدار فینال هم ادامه داشته باشد.

 

ناظم الشریعه با اشاره به صعود تیم میزبان به فینال و دشواری کار ایران در این بازی نیز گفت: یکی از عواملی که باعث شد تیم ازبکستان به فینال راه پیدا کند حضور پرتعداد تماشاگرانش است که سالن را مملو از حضورشان می کنند. طبیعتا ما کار سختی برابر این تیم و تماشاگرانش داریم اما تدابیر لازم برای این شرایط را در نظر گرفته ایم.

 

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در پایان خاطرنشان کرد: این پیروزی و صعود را به ملت ایران و همه مربیانی که برای پرورش بازیکنان زحمت کشیدند تقدیم می کنم. تیم ما صمیمت و صداقت زیادی دارد و تلاش و کوشش بازیکنان هم به این مهم کمک کرد تا این موفقیت ها حاصل شود.

 

تیم ملی فوتسال ایران با پیروزی ۱۳ بر یک برابر ویتنام به دیدار فینال قهرمانی آسیا راه یافت و برای کسب عنوان نخست باید ساعت ۱۷:۳۰ روز یکشنبه به مصاف تیم ملی ازبکستان برود.

 

منبع:خبرگزاری مهر