دلیل ناکامی دولت در اجرای سیاست‌های اقتصادی نگاه به خارج است

    •••••  یکشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ — ۲۱:۴۱ کد مطلب : 49169/a   

کاندیدای ائتلاف اصولگرایان در انتخابات مجلس دهم گفت: دلیل اصلی ناکامی دولت در اجرای سیاست‌های اقتصادی نگاه به خارج است.


به گزارش تحلیل ایران، فاطمه آلیا کاندیدای ائتلاف اصولگرایان در انتخابات مجلس دهم در همایش بزرگ بانوان ائتلاف اصول‌گرایان که عصر امروز در مسجد بقیه‌الله برگزار شد، اظهار داشت: رسانه‌های غربی که با انقلاب ما موافق نیستند می‌گویند صدها هزار نفر در انتخابات شرکت کرده‌اند ولی ما در 7 اسفند پشتیبانی از نظاممان را به عنوان قدرت بازدارنده که موثرتر از قدرت زرادخانه‌ها و کلاهک‌های اتمی است در قالب حضور مردم در انتخابات خواهیم داشت.


وی ادامه داد:  در بحث انتخاب مقام معظم رهبری به ما معیار و خط کش داده‌اند و فرمودند که من انقلابی‌ام، یعنی مجلس ما باید انقلابی شود و اگر مجلس بخواهد انقلابی شود نمایندگان باید همان ویژگی‌ها را داشته باشند که رهبر معظم انقلاب تعیین می‌کنند.


کاندیدای ائتلاف اصولگرایان مجلس دهم افزود: رهبر انقلاب می‌فرمایند«جامعه ما ولایی است و نماینده واقعی که جا در دل ملت دارد کسی است که تبعیت از ولایت فقیه داشته باشد و تابع ولایت مطلقه فقیه باشد؛ در آن صورت است که قوانین ما منحرف نمی‌شود.


آلیا با انتقاد از سیاست‌های دولت یازدهم تصریح کرد: دلیل اصلی که دولت جدید در سیاست‌های اقتصادی و وعده‌های وضعیت زنان ناکام شده این است که فقط نگاهش به خارج است و قوانینی که در مجلس تصویب شده اجرایی نمی‌شود.


وی یادآور شد: در رسانه‌ها این گونه جهت داده می‌شود که مگر نمایندگان زن چه کاری انجام داده‌اند؛در حالی که  اجرا برعهده دولت است و قانون‌گذاری و نظارت بر اجرای قانون وظیفه نمایندگان مجلس است و ما وقتی می‌پرسیم چرا قانون استفاده از مرخصی شیردهی اجرا نمی‌شود پاسخی نمی‌شنویم.


کاندیدای لیست اصولگرایان مجلس دهم خاطرنشان کرد: افتخار ما این است که انقلاب ما اسلامی است و مردم ما آزاد رأی می‌دهند و نامزدها آزاد رقابت می‌کنند، افتخار ما زنان این است که با مردان رقابتی تنگاتنگ و بدون تسهیلات و حمایت خاص داریم.


آلیا افزود: ما در آستانه تمدن نوین اسلامی هستیم و می‌خواهیم به دنیا بگوییم می‌شود دین‌دار، متخصص، سیاستمدار و اقتصاددان بود و در عرصه‌های اجتماعی با حفظ حدود شرعی و حریم عفاف و حجاب و حفظ کانون خانواده فعالیت کرد و پیش بینی می‌کنیم اکثریت مجلس دهم با اصولگرایان باشد. ما برنامه‌هایی را در مجلس دهم در بحث بهبود معیشت و امنیت داریم.


منبع: تسنیم