نامه جمعی از مردم اصفهان به رییس جمهور

    •••••  جمعه ۱۷ بهمن ۱۳۹۳ — ۱۲:۲۷ کد مطلب : 554/a   

متن نامه ی جمعی از مردم اصفهان به رییس جمهور که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است به شرح زیر می باشد : 

برسد به دست رییس جمهور محترم
به نام خدا
جناب آقای دکتر روحانی
با سلام
کوتاه می نویسیم تا بهانه ای برای نخواندنش نباشد. ما امروز ۴ ساعت در میدان نقش جهان سرپا ایستادیم تا برایتان خاطره ای خوش از اصفهان خلق کنیم. از شما می خواهیم فقط ۴ دقیقه سخنمان را گوش دهید.
درگیری های امروز در حین سخنرانی تان  را دید؟ این گزیده ای بود از آنچه مدت هاست در این شهر بر سر ما می آید. عده ای که  با روی کار آمدن شما دلواپس آلاف و علوفشان شده اند با تکیه بر حمایت برخی مسولین تندرو از جمله نمایندگان مجلس از یک سو و بی کفایتی بعضی مدیران دولت از جمله استاندار و فرماندار از سوی دیگر اصفهان را تبدیل به حیاط خلوت خود کرده اند.
این اقلیت داعش منش در این مدت همواره در جلسات گوناگونی که هواداران تدبیر و امید بر پا کرده اند حتی در مراسم سالگرد پیروزی تان در خرداد ۹۳ با بی قانونی و بد اخلاقی ایجاد اختلال نموده و امروز کارشان را به حد اعلا رسانده اند!!
جلوی چشم شما و در حین سخنرانی تان ضمن توهین به نماینده ی ملت ایران به ضرب و شتم طرفدارانتان پرداختند.
می دانید دلمان از کجا می سوزد؟
درب ورودی. مسوولین انتظامات از ورود پلاکاردهایی که مردم در حمایت از دولت و تیم هسته ای تهیه کرده بودند به بهانه های واهی جلوگیری کردند ولی این جماعت به راحتی با بنرها و قاب ها و پرچم هایشان به جلوی جایگاه آمدند و برای به چشم آمدنشان سایر پلاکاردها را با کمک مسولین انتظامات! پایین کشیدند.
جناب آقای رییس جمهور
ما امروز با نهایت خویشتنداری اگر شعاری هم دادیم فقط در حمایت از شما بود زیرا نمی خواستیم سفرتان دچار حاشیه شود.
ولی گروه مقابل هرگز قواعد بازی را راعایت نمی کند و ما را به واکنش وا می دارد.
تغییر نمایندگان اصفهان در مجلس با ما ولی تغییر رفتار مدیران دولتی با شما.
از استاندار و فرماندارتان بخواهید عملکردشان در مماشات و حمایت این اقلیت افراطی را تغییر دهند در غیر این صورت خود آنها را تغییر دهید. وگرنه مسوولیت هر اتفاق تلخی که در آینده دور یا نزدیک و با جولان گروههای تندرو در این شهر شهید پرور که گویا آنها آن را ایالت خودمختار خودشان انگاشته اند رخ دهد با شماست.
والسلام
جمعی از حامیان
۱۵ بهمن ۹۳