برانکو: بردیم تا همچنان برای قهرمانی شانس داشته باشیم

    •••••  جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۹:۲۲ کد مطلب : 55897/a   

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برتری مقابل صبای قم را به هواداران این تیم تقدیم کرد و گفت: این برد برای ما خیلی مهم بود و ما را به نزدیک صدر جدول رساند.


به گزارش تحلیل ایران، برانکو ایوانکوویچ در خصوص پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل صبای قم در چارچوب هفته بیست‌وسوم لیگ برتر گفت: قبل از هر چیز باید به همه ایرانیان عید نوروز را تبریک بگویم، به خصوص به هواداران‌مان که این برد یک هدیه زیبا برای سال نو آنها بود.


وی افزود: این برد برای ما خیلی مهم بود و ما را به نزدیک صدر جدول رساند. فکر می‌کنم این بازی سخت‌ترین بازی ما تا پایان فصل بود و خواهد بود، آن هم مقابل تیمی که خیلی خوب پیش آمده و با استحقاق کامل می‌تواند جزو سه تیم بالای جدول باشد. علی‌رغم آنکه این بازی کم گل داشت و فقط یک گل زدیم، اما تماشاگران بازی خوبی دیدند.


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه انگیزه تیمش برای قهرمانی چقدر است، گفت: ما از همان اول خیلی خوش‌بین بودیم. بازی‌هایی که در طول فصل انجام دادیم، نشان می‌دهند جایگاه ما آنجایی که در ابتدای فصل بودیم نیست. خدا را شکر می‌کنم در 17 بازی بدون باخت بودیم و در این بازی بسیار زیاد به برد نیاز داشتیم.


وی خاطر نشان کرد: همین برد به ما انگیزه می‌دهد که برای قهرمانی در کنار استقلال، استقلال خوزستان، ذوب‌آهن و سایر تیم‌ها که شایستگی دارند، تلاش کنیم. تراکتورسازی هم خیلی زیبا بازی می‌کند، صبا خوب بازی می‌کند و مستحق حضور در جمع سه تیم برتر  است. علی دایی هم مربی خوبی است و امیدوارم تیمش در پایان فصل بتواند در بالای جدول باشد.


برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری خود نیز اظهار داشت: برد خیلی خوبی بود، بردی که باید آن را به عنوان یک عیدی به هواداران‌مان بدهیم. باید از آنهایی هم که به ورزشگاه آمدند و پرسپولیس را تشویق کردند، تشکر کنم.


وی در مورد تغییراتی که در ترکیب تیمش اعمال کرده بود، گفت: ما در این بازی مشکلاتی داشتیم و چند بازیکن به دلیل مصدومیت و محرومیت نتوانستند بازی کنند. ما رامین رضائیان را در اختیار نداشتیم و مجبور بودیم که تغییرات اجباری داشته باشیم. با این حال این برد را کسب کردیم تا همچنان برای قهرمانی امیدوار باشیم. ما پیروز شدیم تا همچنان برای قهرمان شدن شانس داشته باشیم.


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه چرا در این بازی از رضا نورمحمدی استفاده نکرد و آیا عملکرد مهرداد کفشگری قابل قبول بوده یا نه، گفت: نورمحمدی آن شرایطی که می‌خواستیم را در این بازی نداشت. انتظارات ما از او بیش از اینهاست. کفشگری هم در این بازی خوب بود و من از عملکرد او راضی هستم.


برانکو با تمجید از عملکرد شاگردانش افزود: من از بازیکنانم راضی هستم و نمی‌خواهم از تک تک آنها تعریف و تمجید کنم، چون همه بازیکنان خوب کار کردند از سوشا مکانی که در چارچوب دروازه ایستاد بود تا تمامی بازیکنان داخل زمین، عملکردشان راضی‌کننده بود.


منبع: تسنیم