محسن رضایی سال نو را تبریک گفت

    •••••  شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۲:۲۱ کد مطلب : 60541/a   

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام طی پیامی فرارسیدن سال نو را تبریک گفت.


به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار خبرگزاری تسنیم، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی فرارسیدن سال نو را تبریک گفت. متن پیام دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به شرح زیر است:

 

عید و نوروز سال 1395 بر هموطنان عزیز گرامی باد

 

نیاکان ما نوشدن و شکوفایی طبیعت را به‌عنوان آغاز سال و شروع یک دوره دیگر از زندگی انتخاب کرده‌اند. آنها نشان دادند که انسان و طبیعت هردو در نوروز نو می‌شوند.

 

از طرف دیگر توجه به نوروز نشان‌دهنده باور و اعتقاد به توحید است. یعنی که نظام هستی از آدم تا عالم از یک قانون و قاعده تبعیت می‌کند.

 

بنده امیدوار هستم که ماهم خود را در این ایام نو کنیم. از خودخواهی و تکبر دست‌ برداریم و خانه دل را بتکانیم تا فرصت‌هایی که خدای متعال به ما می‌دهد را دلیل بر مهربانی او بدانیم و نه حقانیت خودمان.

 

با چند جمله‌ای از زبان امام (ره) در یکی از پیام‌های نوروزی ایشان دعا کنیم که:"خدایا در این سال ما را به تکالیف خودمان آشنا کن. ما را به وظایفی که با این ملت داریم آشنا کن. خدمت ما را پیش خودت که خدمت به این‌ها خدمت به تو است، این را بپذیر و دین و دنیای ما را حفظ کن.

 

این سال را مبارک کن بر همه قشرهای ملت ما. خدایا! دل‌های این‌هایی که مخالف با این جمهوری هستند، این دل‌های این‌ها را برگردان، تو مقلب‌القلوب هستی. اینها را برگردان.


از خداوند متعال می‌خواهم امنیت و آرامشی که از برکات نظام مقدس اسلامی و در سایه هدایت عالمانه مقام معظم رهبری به دست آمده است، مستدام باشد. دل‌های نژند به صافی ایمان و شفای الهی و عبرت تاریخ دل‌های سالمی شود. مشکلات مردم ازجمله بیکاری و رکود و گرانی با همت همگانی برطرف و رفاه و سعادت و تندرستی برای آحاد مردم عزیز کشورمان باشد.

 

خدایا قلب ما را به نور معرفت خود روشن کن. خدایا " ارنی الاشیا کما هی". بارالها حال ملت ما را همیشه احسن الحال بگردان.