ترافیک سنگین در محور آزاد راه تهران - کرج

    •••••  شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۲:۲۵ کد مطلب : 60542/a   

 

 

 

رئیس عملیات مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در آزاد راه تهران - کرج و محورهای چالوس خبر داد.
به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، یاسر خالدی گفت: در محورهای چالوس محدوده آزادراه تهران - کرج ، محور هراز در محدوده قلعه دختر، قزوین درمحور رودبار شاهد ترافیک سنگین هستیم. 


وی افزود: آزادراه تهران -قم ، بزرگراه سلفچگان ،‌آزادراه کرج - قزوین،‌ فیروزکوه محور هراز ،‌آزادشهر - بجنورد، بزرگراه سرخه - سمنان ،‌محور جویبار - قائمشهر با ترافیک نیمه سنگین همراه است.


خالدی ادامه داد: حجم ورودی به شهر مشهد از شمال و غرب این شهر مشهود است و ترافیک نیمه سنگین در محورهای منتهی به مشهد مشاهده می شود.


وی ادامه داد:‌ به لحاظ جوی در هیچ یک از محورهای اصلی کشور شاهد بارش باران و برف نیستیم و پدیده غالب در برخی استانها مه گرفتگی است که باعث کاهش دید افقی رانندگان می شود.


خالدی گفت؛ از رانندگان تقاضا داریم فاصله طولی را رعایت کنند و با چراغ روشن ادامه مسیر دهند. 


وی افزود: زمان سفر در محور کرج - چالوس با رشد 58 درصدی به 248 دقیقه رسیده و محور هراز با رشد 43 درصدی زمان سفر به 215 دقیقه به ثبت رسیده است. 


خالدی ادامه داد: بر اساس پیش بینی های هواشناسی بارش باران و در ارتفاع بارش برف از روز دوشنبه صورت می گیرد؛ خواهشمندیم مسافران سفر را زمستانی تلقی کنند و با تجهیزات کامل اعم از تجهیزات گرم زمستانی و زنجیر چرخ به سفر خود ادامه دهند تا غافل گیری شامل حال آنها نشود.


وی در پایان گفت:‌ سامانه 141 در اختیار هموطنان است و می توانند در 24 ساعت شبانه روز برای اطلاع از وضعیت راه ها تماس بگیرند.