پرواز پهپاد ایوب حزب‌الله در آسمان فلسطین اشغالی

    •••••  جمعه ۰۶ فروردین ۱۳۹۵ — ۰۳:۵۹ کد مطلب : 61125/a   
منابع نزدیک به حزب الله خبر منتشر شده در رابطه با پرواز پهپاد شناسایی - رزمی "ایوب" بر فراز آسمان فلسطین اشغالی را مورد تایید قرار داده اند.

به گزارش تحلیل ایران - منابع نزدیک به حزب الله خبر منتشر شده در رابطه با پرواز پهپاد شناسایی - رزمی "ایوب" بر فراز آسمان فلسطین اشغالی را مورد تایید قرار داده اند.
 
بنابر این گزارش، خبرگزاری عرب پست به نقل از منابع آگاه نزدیک به حزب الله گفت که این عملیات چهارشنبه شب گذشته صورت گرفته که طی آن یک فروند هواپیمای بدون سرنشین از نوع "ایوب" متعلق به شاخه نیروی هوایی حزب الله از جنوب لبنان وارد آسمان فلسطین اشغالی شده و پس از چندین ساعت پرواز بر فراز پایگاههای نظامی ارتش رژیم صهیونیستی و اماکن حساس امنیتی و کارخانجات نظامی آن بدون هرگونه مزاحمتی، سالم به پایگاه خود بازگشته است.
 
 
پروازهای شناسایی واحدهای پهپادی حزب الله بر فراز اراضی اشغالی طی دو سال اخیر بارها صورت گرفته و انتشار اخبار این پروازها موجب بروز نگرانی ها و هشدارهای گسترده ای در ارکان نظامی و امنیتی رژیم غاصب صهیونیستی شده است. اسراییل از آن بیم دارد که در نبردهای آینده هواپیماهای جنگی بدون سرنشین پیشرفته حزب الله با حمل موشک و یا محموله های مواد منفجره به تاسیسات اتمی یا نظامی این رژیم حمله کرده و خسارات و تلفات بسیار سنگینی به آن وارد آورند. چند روز پیش سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله طی سخنرانی رسما به اسراییل هشدار داد که درصورت آغاز جنگی جدید علیه لبنان، حزب الله هیچ خط قرمزی را در بانک اهداف خود نخواهد پذیرفت.
 /مشرق