خودروی خود را به تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ مجهز کنید

    •••••  یکشنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۲:۳۲ کد مطلب : 61498/a   

 

 

 

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور نیروی انتظامی به رانندگان توصیه کرد با توجه به لغزندگی سطح جاده ها بویژه در محورهای کوهستانی لازم است خودروی خود را به تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ مجهز کنند.

 

 

 

به گزارش"تحليل ايران" به نقل از خبرنگار ایرنا، سرهنگ نادر رحمانی روز یکشنبه افزود: سطح راه ها در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، ایلام، قزوین، گیلان، لرستان، همدان، تهران، هراز و مازندران لغزنده است.


وی اضافه کرد: لازم است با پیش بینی صورت گرفته و ادامه بارش برف و باران تا پایان هفته و احتمال کاهش دما در محورهای کوهستانی ، رانندگان به تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ برای بازگشت مجهز باشند.


رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور نیروی انتظامی تاکید کرد: همچنین رانندگان باید سرعت وسیله نقلیه خود را کاهش داده با چراغ روشن حرکت کرده و کمرند ایمنی تمام سرنشینان خودرو بسته باشد.


رحمانی همچنین از بازگشایی جاده چالوس در ساعت 9 صبح امروز خبر داد و گفت: این محور از ساعت سه صبح روز گذشته به دلیل یک فقره تصادف خسارتی چند وسیله ای و ریزش کوه در محور کندوان مسدود شده بود که اکنون بازگشایی شده و ترافیک در این محدوده نیمه سنگین است.


به گفته وی ، ترافیک در سایر محورها روان گزارش شده است.
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی با شماره تلفن 88255555(10 خط) و 120 بطور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است. 


همچنین در سایت www.rahvar120.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.