ترافیک سنگین در محور کندوان

    •••••  پنجشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۲:۳۸ کد مطلب : 62419/a   

سرپرست مرکز مدیریت راه‌های مازندران با اشاره به لغزندگی جاده هراز به دلیل بارش شدید باران گفت: هم اکنون وضعیت تردد در محور کندوان به صورت سنگین و نیمه سنگین گزارش شده است.


به گزارش تحلیل ایران ؛محسن هاشمی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، اظهار داشت: هم اکنون هوای اکثر نقاط مازندران به صورت آفتابی بوده و در ارتفاعات برف خفیف و بارانی گزارش شده است.

 

وی افزود: وضعیت تردد خودرو در محورهای خروجی مازندران به دلیل بازگشت مسافران سنگین و نیمه سنگین بوده و مسافران تقریبا بازگشت خود را آغاز کردند.

 

سرپرست مرکز مدیریت راه‌های مازندران با اشاره به اینکه مردم و مسافران با احتیاط در سطح جاده‌ها تردد کنند، تصریح کرد: مسافران در هنگام انتخاب مسیر در استان می‌توانند با شماره گیری 01133322320 از آخرین وضعیت راه‌های مازندران با خبر شوند.

 

هاشمی با بیان اینکه شمال به جنوب کندوان دارای ترافیک نیمه سنگینی است، افزود: هر لحظه بر حجم بالای خودروها در مسیر چالوس به تونل کندوان افزوده که موجب ترافیک سنگین در محدوده هزارچم، سیاه بیشه و پل زنگوله شده است.

 

وی افزود: برای کاهش بار ترافیکی در این مسیر تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 امروز تا ساعت 3 بامداد فردا جمعه از کرج به سمت چالوس ممنوع است و از ساعت 16 امروز تا 3 بامداد فردا از دزدبن (15 کیلومتری بخش جنوبی مرزن آباد) به شهر کرج یکطرفه خواهد شد.

سرپرست مرکز مدیریت راه‌های مازندران گفت: در حال حاضر در محور هراز مسیر شمال به جنوب در محدوده نارنجستان ترافیک نیمه سنگین بوده و تردد خودروها در محور کندوان در حوزه دزدبن و پل زنگوله سنگین است.

 

وی با اشاره به تردد خودروها در محور سوادکوه به سمت تهران، افزود: در محور سوادکوه ترافیک عادی و روان است.

 

مازندران دارای شش محور مواصلاتی هراز، سوادکوه، کندوان، رامسر، گلوگاه و کیاسر است.