حریف پرسپولیس دنبال نجات است/ غیبت تماشاگران بزرگترین جریمه

    •••••  شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۴:۵۹ کد مطلب : 62792/a   سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه تجربه نشان داده اولین بازی بعد از بازیهای تیم ملی حساس است گفت: حریف روز یکشنبه ما دنبال راه نجات است و برای گرفتن امتیاز هر کاری می‌کند.


به گزارش تحلیل ایران، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس با سیاه جامگان که بعدازظهر امروز شنبه در سازمان لیگ برگزار شد، گفت: سال نو را مجددا به شما تبریک می گویم. امیدوارم امسال برای شما سال سلامتی و ثروت باشد. به تیم ملی ایران هم به خاطر دو برد مقابل هند و عمان تبریک می گویم.


وی افزود: بعد از ۲۰ روز تعطیلی همه بی صبرانه منتظر شروع لیگ هستند. همه منتظریم ببینیم تیم ما بعد از این تعطیلات چه حضوری در مسابقات دارد. یکسری از بازیکنان ما از اول در تمرینات بودند و یکسری دیگر در تیم ملی بودند با تمرینات متفاوت. از روی تجربه می دانم که اولین بازی بعد از بازی تیم ملی برای باشگاه حساس می شود.


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه سیاه جامگان به تهران می آید تا سرخپوشان را غافلگیر کند گفت: حریف ما به دنبال راه نجات است چرا که این دیدار برایشان اهمیت زیادی دارد و قطعا هر کاری خواهند کرد تا از دیدار با پرسپولیس امتیاز بگیرند. آنچه باید اذعان کنم این است که بازی آنها خیلی بهتر از نتایجی است که کسب کرده اند. آنها در هر مسابقه فرصت زیاد گلزنی دارند. این تیم فردا هم چیزی برای از دست دادن ندارد و تمام تلاشش را برای سه امتیاز به کار می گیرد.


وی افزود: امتیاز ما نسبت به سیاه جامگان این است که برای قهرمانی می جنگیم. انتظار دارم که شادابی خاصی در این بازی را ببینم. متاسفانه با تصمیم به محرومیت هواداران ما، فوتبال جذابیت خودش را از دست می دهد. فکر می کنم این بزرگترین جریمه برای بازیکنان ما باشد.


سرمربی پرسپولیس درباره بازیکنان غایب این تیم در بازی فردا و تکلیف کاپیتانی، تاکید کرد: کفشگری به خاطر مسائل غیر مترقبه نتوانست به عمان بیاید. او در رقابت برای قرار گرفتن در جمع ۱۱ بازیکن بود. همچنین نبود بازیکنی مثل فرشاد احمدزاده هم ما را تا حدی زمینگیر می کند ولی بازیکنانی داریم که جای آنها را می گیرند. امید عالیشاه هم کاپیتان تیم در بازی فردا خواهد بود.


وی برگزاری اردوی تدارکاتی در عمان را خوب توصیف کرد و درباره نیمه تمام ماندن بازی دوم، گفت: بازی به خاطر اینکه به خشونت بیشتری نکشد تعطیل شد ولی مهم این بود که برنامه های خود را به خوبی پیاده کردیم.


برانکو ایوانکوویچ درباره نتایج روز گذشته لیگ که به نفع پرسپولیس بوده است، گفت: نتایج سایر تیمها را دنبال می کنیم ولی برای ما اهمیتی ندارد. کار خودمان از همه چیز مهمتر است. ما گزینه دیگری جز برد نداریم. با تمام احترامی که برای سایر تیمها قائلیم باید بگویم شرایط بازیکنانم به من می گوید که برنده بازی خواهیم بود.


برانکو درباره احتمال بخشیده شدن تماشاگران پرسپولیس، گفت: اگر این اتفاق بیافتد یک اقدام مثبت خواهد بود. واقعیت این است که در بازی با تراکتورسازی نارنجک دودزا روی نیمکت افتاد ولی این جریمه هم زیاد است. مسابقه بدون تماشاگر، مسابقه نیست و لذت بازی از بین می رود. ما همه این کارها را برای هوادارن می کنیم و آنها مهمترین مسئله هستند.


منبع: مهر