طاهری:برانکو دوست دارد درفضای صادقانه‌ای که ساخته‌ایم کارکند

    •••••  پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ — ۱۹:۵۲ کد مطلب : 64006/a   سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: در فضایی صادقانه با برانکو کار کردیم و او از اینکه در این فضا کار می‌کند لذت می‌برد.

 

به گزارش تحلیل ایران، علی‌اکبر طاهری در خصوص تمدید قرارداد برانکو گفت: همانطور که قبل از عید اعلام کردم با برانکو برای تمدید قرارداد به توافق رسیده‌ایم امروز این توافق را به صورت رسمی امضا کردیم و برانکو تا دو سال دیگر سرمربی پرسپولیس خواهد بود.


وی ادامه داد: ما طبعا فضایی را درست کردیم که بین باشگاه و کادر فنی تعامل برقرار باشد و صداقت زیادی در کار ما بود که این مسئله برای برانکو هم خوشایند بود که در این فضای صادقانه کار کند.  ما برای او شرایط ذهنی خوبی برقرار کردیم تا خواسته‌هایش را پیاه کند و دیدید که خود او هم راضی بود تا با پرسپولیس تمدید کند.


طاهری در پاسخ به این سوال که آیا شرطی از سوی دو طرف برای این تمدید قرارداد وجود داشت یا نه، افزود: ما شرطی نداشتیم اما طبعا همه کارها برای نتیجه‌گیری انجام می‌شود و باید زحمت کشید تا قهرمان شد تا با این کار بتوانیم دل هواداران عزیزمان را شاد کنیم چرا که هر کاری می‌کنیم برای آنهاست.


طاهری درباره اینکه آیا کسی به کادر فنی پرسپولیس اضافه خواهد شد یا خیر،‌افزود: ترکیب کادر فنی همانی است که بود اما یک نفر از این کادر کم شده آن هم به دلیل مشکلی که خودش عنوان کرده بود وگرنه کادر برانکو تغییر نخواهد کرد.


سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا این تیم را در سفر به انزلی همراهی می‌کند یا خیر،‌گفت: مشغول این هستم تا کارهایم را انجام دهم تا بتوانم روز شنبه در کنار اعضای تیم در انزلی باشم. پیش‌بینی من از این بازی دلی است و امیدوارم که ملوان را ببریم تا هواداران شاد شوند.


منبع: فارس