برانکو به طاهری لیست داد؟

    •••••  یکشنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۳:۳۸ کد مطلب : 68286/a   مسئولان باشگاه پرسپولیس بی‌سرو‌صدا فعالیت‌های نقل‌وانتقالاتی خود را برای فصل آینده آغاز کرده‌اند.


به گزارش تحلیل ایران، مسئولان باشگاه پرسپولیس از مدت‌ها پیش به‌دنبال برنامه‌ریزی وسیع برای حضور پرقدرت این تیم در فصل آینده مسابقات لیگ برتر و احتمالاً لیگ قهرمانان آسیا هستند و جلسات پی‌درپی برانکو ایوانکوویچ با علی‌اکبر طاهری در همین راستاست.


سرمربی کروات پرسپولیس یکی از خواسته‌هایش برای ماندن در این تیم بستن تیمی در حد قهرمانی آسیا و فراهم کردن اردوی خارج از کشور بود که در نهایت مسئولان باشگاه پرسپولیس با قول‌هایی که در این زمینه به برانکو دادند وی را متقاعد کردند که قرادادش را به مدت دو فصل دیگر با باشگاه پرسپولیس تمدید کند.


پرسپولیسی‌ها برای اینکه اتفاقات فصل قبل تکرار نشود و استارت به‌موقعی را برای فصل آینده زده باشند از حالا خیلی بی‌سر‌وصدا فعالیت‌های نقل‌وانتقالاتی خود را آغاز کرده‌اند. حتی گفته می‌شود برانکو ایوانکوویچ لیست بازیکنانی را که برای فصل آینده مدنظرش هستند، به مدیریت باشگاه پرسپولیس داده است.


برانکو عصر روز گذشته (شنبه) جلسه مهمی را با طاهری برگزار کرد و در این نشست او قرار بود برخی اسامی را به وی معرفی کند تا باشگاه پرسپولیس برای جذب آنها وارد عمل شود که این اتفاق هم رخ داد.


گفته می‌شود برای فصل آینده پرسپولیس در پست‌های دروازه‌بان، دفاع میانی و راست،  هافبک دفاعی، هافبک طراح، هافبک چپ و مهاجم نوک (در صورت جدایی مهدی طارمی) نفرات جدیدی را به‌خدمت خواهد گرفت.

برانکو قصد دارد تیمش را برای قهرمانی در آسیا ببندد و باید دید مسئولان باشگاه پرسپولیس می‌توانند بازیکنانی را که مدنظر وی هستند، جذب کنند یا نه. البته آنچه مشخص است شرایط پرسپولیس از هر لحاظ نسبت به سال‌های اخیر آنقدر بهتر شده است که خیلی بازیکنان شاخص لیگ برتری مشتاق باشند در فصل نقل‌وانتقالات به این تیم بپیوندند.


منبع: تسنیم