تماس باشگاه آمریکایی برای جذب توتی

    •••••  چهارشنبه ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۳:۱۶ کد مطلب : 69216/a   

باشگاه آمریکایی نیویورک کاسموس به طور رسمی از علاقه اش برای جذب اسطوره باشگاه رم پرده برداشت.

 

به گزارش تحلیل ایران، همان طور که پیش از این بسیاری از رسانه های مختلف دنیا خبر داده بودند، باشگاه نیویورک کاسموس آمریکا به طور رسمی از علاقه اش برای جذب فرانچسکو توتی، اسطوره باشگاه رم، پرده برداشت. مربی این باشگاه حتی عنوان کرد که تماس های اولیه نیز برای جذب توتی برقرار شده است. رائول گونزالس و مارکوس سنا، از جمله بازیکنانی هستند که یپش از این برای کاسموس به میدان رفته اند.

 

جیووانی ساوارس، مربی نیویورک کاسموس، گفت:" هر مربی و هر باشگاهی از داشتن بازیکنی همچون توتی لذت می برد و به آن افتخار خواهد کرد. بازیکنان کمی همچون توتی وجود دارند که دوران موفقی را در یک باشگاه سپری کرده باشند. شاید شما تنها بتوانید در این مورد از بازیکنانی همچون رائول و یا مالدینی در کنار توتی صحجبت کنید. بله، مطمئنا ما تماس هایی برای جذب توتی برقرار کرده ایم اما تا اینجا فقط همین مسئله را می توانم بگویم. ما علاقه ای نداریم که در مورد بازیکنانی که تحت اختیار ما نیستند، صحبت کنیم."

 

والتر ساباتینی، مدیر ارشد رم، یپش از این تاکید کرده بود که به زودی ملاقاتی میان توتی و پالوتا، رئیس باشگاه رم، برای مشخص کردن آینده این بازیکن برگزار خواهد شد.

 

منبع:ورزش سه