برانکو: تا آخرین ثانیه لیگ برای قهرمانی می جنگیم

    •••••  جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۰۰:۲۳ کد مطلب : 69494/a   

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت : از شکست امروز غمگینم اما اطمینان می دهم تا آخرین ثانیه لیگ برای قهرمانی می جنگیم.

 

به گزارش تحلیل ایران برانکو ایوانکوویچ در پایان دیدار مقابل نفت در نشست خبری اظهار داشت: بدیهی است که ناراحت و غمگین هستم. متاسفانه هوادارانی که با این شور و شوق  آمده بودند که برنده شویم، در پایان خوشحال به خانه های خود بازنگشتند و من بیش از هر چیز برای آن ها ناراحت هستم.

 
وی ادامه  داد: هر چند امروز به خواسته های خود نرسیدیم اما در حال حاضر  3 تیم صدر جدول هم امتیاز بودند. طبیعی است به دنبال قهرمانی هستیم اما دیگر همه چیز به خودمان بستگی ندارد. به نفت تبریک می گویم. آن ها از ضعف های ما استفاده کردند و بازی را بردند. باید در این 10 روز در تبریز و تهران بهترین بازی های خود را مقابل گسترش و راه آهن انجام دهیم.
 
سرمربی پرسپولیس افزود: باز هم از هواداران تشکر می کنم که در پایان  بازی با وجود شکست ما را تشویق کردند و به ما اعتقاد دارند. طبیعی است که تا ثانیه آخرین بازی لیگ تسلیم نمی شویم. 
 
برانکو خاطر نشان کرد: با این نتایج لیگ جالب شد.همان گونه که فصل پیش چنین وضعیتی داشت. ما تلاش خود را می کنیم که قهرمان شویم. بحث امروز، بحث تاکتیک نبود بلکه ما تیم همیشگی نبودیم. تعداد زیادی از بازیکنان ما در سطحی که همیشه هستند نبودند. متاسفانه بعد از بیست بازی این مسابقه آن چیزی نبود که باید انجام می دادیم و مسابقه را باختیم.
 
وی با اشاره به نبود نفرات تاثیر گذار خود در خط دفاعی بیان کرد:  با آنالیزهای خود کار کرده بودیم. ماریچ در طول هفته تب داشت و نمی توانست بازی کند. ریسکمان در نیمه دوم برای رسیدن به هر سه امتیاز بود اما نفوذمات از جناحین جواب نداد. طبیعی است که در این شرایط به مشکل بخوریم. مجبور شدیم طوری بازی کنیم که مطابق میل نفتی ها بود. تلاش خود را کردیم اما به نتیجه نرسیدیم.
 
سرمربی پرسپولیس در این باره که هواداران از تیم قهرمانی می خواهند بیان کرد:  هواداران را درک می کنم. همه خواهان قهرمانی هستیم. نمی توانم از بازیکنان خود انتقاد کنم. زیرا ان ها نمی خواستند ببازند و تمام تلاش خود را کردند. تمام توان خود را در دو بازی آینده به کار خواهیم بست.
 
برانکو در پایان درباره ضعف سوشا مکانی مقابل نفت گفت: مسایل فنی را گروه آنالیز ما دنبال می کند و من هیچ وقت مستقیما باخت را به گردن فرد خاصی نمی اندازم.
 
 
منبع :باشگاه خبرنگاران جوان