سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس: هیچگاه بدنبال بهانه گیری نیستم

    •••••  چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ — ۱۸:۱۲ کد مطلب : 7034/a   

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت : هیچگاه بدنبال بهانه گیری نبوده ام و بطور حتم برای کسب سه امتیاز برابر سپاهان بازی خواهیم کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، برانکو ایوانکوویچ روز چهارشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با فولاد مبارکه سپاهان با بیان اینکه عزیمت تیمش از تهران به اصفهان بوسیله اتوبوس بهترین راه بود اظهار کرد:بازیکنان ما بطور کامل در اتوبوس استراحت کردند و با آمادگی کامل در اصفهان بازی خواهیم کرد.
وی ادامه داد : بدنبال بهانه گیری نیستم و با تمام قدرت به میدان خواهیم رفت.
ایوانکوویچ افزود : برای رویارویی با یک تیم بزرگ ایرانی آماده ایم، چرا که تیم سپاهان در 5 سال اخیر بهترین تیم ایران بوده است.
وی با بیان اینکه پرسپولیس تهران تیم بزرگ ایران است تصریح کرد : قصد داریم با یک بازی جذاب شادی را برای هوادارانمان به ارمغان بیاوریم.
ایوانکوویچ در خصوص امتیازات از دست رفته تیمش در مسابقات قبل گفت : عدم نتیجه گیری به دلیل بروز اشتباهات ساده بود ، ما بدنبال بهتر شدن هستیم.
وی افزود : مسابقه سپاهان و پرسپولیس در حد یک شهرآورد بزرگ است و مطمئنا بینندگان زیادی خواهد داشت .
سرمربی تیم پرسپولیس تهران در خصوص غایبان تیمش اظهار کرد : نوراللهی ، هادی نوروزی ، مکانی ، مسلمان ، فاطمی و رحمتی غایبان پرسپولیس برابر سپاهان خواهند بود.
وی در پاسخ به این سوال که چرا پرسپولیس را بزرگترین تیم ایران می داند گفت : سابقه و طرفداران زیاد باعث می شود که این تیم را بزرگترین تیم ایران بنامم ، اگرچه تیم سپاهان در 5 سال اخیر موفقترین و بهترین تیم ایران بوده است.
ایوانکوویچ با بیان اینکه در لیگ ایران 7 تا 8 تیم قدرتمند و با کیفیت بالا وجود دارد گفت : تمام این تیم ها برای قهرمانی می جنگند و همین امر باعث بهتر شدن لیگ برتر ایران شده است.
وی همچنین در خصوص دروازبان تیمش اظهار کرد : دروازبان تیم ما جوان است و بطور حتم آینده خوبی خواهد داشت ، مشکلات روحی و روانی او برطرف شده و بطور حتم می تواند با تمام قوا از دروازه تیم ما دفاع کند.
تیم فوتبال پرسپولیس تهران عصر پنجشنبه در هفته سوم لیگ برتر باشگاههای کشور در ورزشگاه فولاد شهر میهمان تیم سپاهان اصفهان است.