داعش به جنگ اسلام و مسیحیت کمک می کند

رضا مهرعطا
    •••••  چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۳ — ۱۸:۰۶ کد مطلب : 707/a   

پس از اعدام شماری از مسیحیان مصری در ساحل مدیترانه در لیبی توسط داعش ، برخی از دولت‌های اروپایی از جمله ایتالیا که داعش را در کنار مرزهای خود می‌بیند عکس العمل شدیدی به این رویداد تلخ نشان داد .

مصر همسایه لیبی در شمال آفریقا بدلیل کشته شدن شهروندانش ، به داعش در لیبی اعلان جنگ داد و لیبی که به بهشت تروریست‌های القاعده و داعش تبدیل شده است باید در انتظار یک مداخله نظامی مجدد باشد .

اگر در چند سال قبل معمرقذاقی مورد هدف جنگنده‌های ناتو قرار گرفت ، در حال حاضر داعش با جنایت اخیر خود باید در انتظار حمله ناتو به لیبی باشد تا این کشور به جولانگاه نبرد تروریست‌هائی که به اسم اسلام سَر می‌برند و اسلام هراسی را ترویج می‌دهند ، باشد .

با تعطیلی سفارت ایتالیا در لیبی ، این کشور در رأس مشتاقان مداخله نظامی در لیبی می باشد تا با همکاری کشورهای منطقه ای از جمله مصر که شهروندان خود را از دست داده است ، به این کشور حمله نمایند .

اما سؤال اینجاست که پخش نوار ویدئویی و تصویری اعلان جنگ داعش به اروپا در ساحل لیبی این پیام را به اروپائیان خواهد داشت که شهروندان مسیحی از هر نژادی از جمله اروپائیان در حاشیه امنیت نخواهند بود و داعش آنان را از لبه تیغ خواهند گذراند و این پیام یعنی اعلان جنگ آشکار به اروپا و مسیحیت است و می تواند جنگ‌های صلیبی اروپا را مجدداً احیاء نماید به جنگی که به اعتقاد برخی ادیان و فِرق به جنگ آخرالزمان مشهور می شود . یعنی جنگ اسلام و مسیحیت ، اما سؤال اصلی اینجاست که داعش با آن‌همه جنایت‌های غیرانسانی نماینده اسلام است ؟! و می خواهد خود را نماینده نبرد با مسیحیت اعلام نماید . بی‌شک اینطور نخواهد بود و اروپائیان باید نسبت به این رویدادها منطقی و متفکرانه عمل کنند و اسلام واقعی را با اسلام کاذب جدا نمایند .

داعش نماینده جریانی است که خواهان نابودی اسلام است . اعدام شهروندان مسیحی مصری بطور دسته جمعی یک نوع اعلان جنگ به مسیحیان است . این در حالی است که خیلی از اقلیت‌های مسیحی در کشورهای اسلامی در امنیت کامل و با فراغ خاطر زندگی می کنند و این نوع حرکات غیرانسانی نشان‌دهنده تولید یک جریان خطرناک تروریستی است که خواهان راه‌اندازی جنگ بین اسلام و مسیحیت است و بی‌شک جواب این سؤال جریان صهیونیستی است که بیشترین نفع را در اختلاف و نبرد میان اسلام و مسیحیت خواهد بُرد .

چراکه در طول تاریخ صهیونیست‌ها بدنبال تضعیف اسلام و مسیحیت بودند تا خود را یکه‌تاز و مسلط در جهان بیابند لذا باید عاملان صهیونیست که همانا جریان داعش می باشد را با اسلام واقعی جدا کرد .