تجلیل از مربیان فنی و حرفه‌ای کرمانشاه

    •••••  چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۶:۱۲ کد مطلب : 70981/a   

 

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه از برگزاری مراسم تجلیل از مربیان آموزش‌های فنی و مهارتی استان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش تحلیل ایران از کرمانشاه به نقل از فنی و حرفه‌ای کرمانشاه، داود ناصری‌امید اظهار داشت: مراسم تجلیل از مربیان آموزش‌های فنی و مهارتی استان کرمانشاه با حضور مربیان و خانواده‌های آن‌ها در محل مجتمع فرهنگی و هنری انتظار شهر کرمانشاه برگزار می‌شود.

به گفته ناصری‌امید، این مراسم هر ساله به مناسبت گرامیداشت هفته معلم برگزار می‌شود و امسال نیز از تمام مربیان مراکز دولتی و خصوصی وابسته به اداره‌کل فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه تجلیل به‌عمل می‌آید.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه به نقش مهم و تأثیرگذار مربیان آموزش‌های فنی و مهارتی در جامعه و زندگی افراد اشاره کرد و گفت: نباید از این مربیان که نقش آن‌ها کمتر از دیگر معلمان است، غافل بود.

به گفته ناصری‌امید، مربیان آموزش‌های فنی و حرفه‌ای با توجه به رسالت خطیری که بر عهده دارند در 2 بخش تئوری و عملی کارآموزان خود را پرورش داده و با ارائه 44 ساعت فعالیت آموزشی مستمر در طول هفته تلاش‌های فراوانی برای تربیت و پرورش کارآموزان دارند.

این مسئول با بیان اینکه بیشتر مربیان آموزش‌های فنی و حرفه‌ای حق‌التدریسی هستند، گفت: این قشر از مبالغ دریافتی کمی برخوردار بوده و انتظار می‌رود در کنار دیگر معلمان که حق بزرگی بر گردن افراد جامعه دارند مورد توجه ویژه قرار بگیرند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از دغدغه‌های مربیان آموزش‌های فنی و حرفه‌ای موضوع تبدیل وضعیت آن‌ها است که امیدواریم این اقدام تا پایان سال‌جاری به نتیجه مثبتی در راستای کاهش نگرانی‌های مربیان در این زمینه منجر شود.

منبع:فارس