ارتقای کیفیت تولید از راهکارهای توسعه اقتصادی است

    •••••  جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۷:۲۳ کد مطلب : 71450/a   

امام جمعه یزد با اشاره به ضرورت همبستگی در راستای توسعه بیش از پیش عرصه‌های مختلف داخلی و خارجی گفت: دولت برای تحقق اقتصاد مقاومتی از ظرفیت "بسیج سازندگی" استفاده کند.


به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله محمدرضا ناصری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه یزد با بیان اینکه تقوا تنها راه رسیدن به کمال انسانی در عرصه‌های مختلف است، اظهار داشت: انسان‌های متقی در هر شرایطی که قرار داشته باشند، نزد خداوند و بندگان عزیز هستند.

وی با اشاره به اهمیت فرارسیدن مبعث رسول اکرم (ص) گفت: هدایت به منظور شناخت مسیر حق و اجرای دستورات الهی، از جمله فلسفه‌های بعثت پیامبر اسلام(ص) است.

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد هدایت اقشار مختلف جامعه را از جمله مهم‌ترین رسالت حکومت‌های اسلامی دانست و بیان کرد: رسول اکرم (ص) در هدایت آحاد مردم جامعه و انتقال دستورات الهی به بندگان حریص است.

 

وی با اشاره به روز پاسدار تصریح کرد: حفاظت از ارزش‌ها و ارتقای دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و علمی، از جمله مهم‌ترین رسالت پاسداران نظام و انقلاب اسلامی است.

ناصری جلوگیری از تحقق توطئه‌های شوم استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی را، از دیگر رسالت‌های پاسداران دانست و بیان کرد: رشد و نوآوری در اجرای رسالت‌های اعتقادی از جمله مؤثرترین راهکارهای تحقق اهداف انقلاب اسلامی است.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت‌های بومی و محلی در راستای توسعه بیش از پیش نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف تصریح کرد: بسیج نقش مهمی در جذب مشارکت عمومی در جامعه ایفا می‌کند.

وی بسیج سازندگی را از جمله اقشار مهم در مجموعه بسیج دانست و بیان کرد: مسئولان و دست‌اندرکاران دولت، از ظرفیت انسانی و تخصصی بسیج سازندگی در راستای تحقق اهداف مختلف اقتصاد مقاومتی استفاده کنند.

 

ناصری تبیین اهداف اقتصاد مقاومتی را تنها راه ارتقای دستاوردهای انقلاب اسلامی عنوان کرد و ادامه داد: مسئولان و دست‌اندرکاران نظام اسلامی نباید اقتصاد مقاومتی را به تنش‌های سیاسی آلوده کنند.

 

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد با اشاره به ضرورت تدوین برنامه‌های منسجم به منظور توسعه بیش از پیش اقتصادی، خاطرنشان کرد: ارتقای کیفیت تولید، بازاریابی گسترده و ایجاد تنوع در تولیدات، از جمله مؤثرترین راهکارهای توسعه اقتصادی در کشور است.

 منبع:خبرگزاری تسنیم