بهره‌ برداری شبکه گازرسانی شهر بهابادبا۱۰۰میلیاردریال اعتبار

    •••••  ﺳﻪشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۱۲:۲۳ کد مطلب : 72283/a   

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد با اشاره به اینکه ۹۴ درصد استان یزد از نعمت گاز بهره‌مند هستند، گفت: شبکه گازرسانی شهر بهاباد با ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار به بهره‌برداری می‌رسد.


به گزارش تحلیل ایران منوچهر فلاح در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به اینکه گازرسانی به شهر بهاباد شامل احداث خط انتقال و اجرای شبکه داخلی است اظهار داشت: عملیات احداث خط انتقال گاز بافق به بهاباد توسط شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با اعتبار برآوردی 950 میلیارد ریال درحال اجرا بوده و پروژه اجرای شبکه داخلی بهاباد با اعتبار برآوردی 100 میلیارد ریال در مرحله برگزاری تشریفات مناقصه جهت انتخاب پیمانکار اجرایی است.

 

مدیرعامل شرکت گاز استان یزد خاطرنشان کرد: انشاالله متناسب با اعتبارات تخصیصی، عملیات اجرایی شبکه داخلی شهر بهاباد امسال آغاز و همزمان با تکمیل خط انتقال، شبکه داخلی آن نیز گازدار می‌شود.

 

فلاح با تاکید بر اینکه دولت یازدهم توجه ویژه‌ای به بحث گازرسانی داشته، گفت: تاکنون در دولت یازدهم بالغ بر 3000 میلیارد ریال اعتبار برای گازرسانی به نقاط مختلف استان تخصیص یافته است.

 

وی ادامه داد: در این دولت با اقداماتی که در راستای گازرسانی به مناطق مختلف استان صورت گرفته، شاهد افزایش قابل توجه تعداد افراد بهره‌مند از این نعمت هستیم و الان 19 شهر و 238 روستا در استان گازدار بوده و 94 درصد جمعیت استان از نعمت گاز برخوردار هستند.