آقای خاص زمان بازگشتش به دنیای فوتبال را اعلام کرد

    •••••  پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ — ۲۰:۱۷ کد مطلب : 72844/a   سرمربی پیشین تیم فوتبال چلسی معتقد است که مشکلاتی بر سر راه او جهت قبول هدایت یک تیم وجود دارد اما به زودی به دنیای فوتبال بازخواهد گشت.


به گزارش تحلیل ایران، ژوزه مورینیو گفت که در ابتدای فصل جدید به دنیای فوتبال بازخواهد گشت اما هیچ سرنخی از اینکه کدام تیم سردرخواهد آورد، نداد.


مورینیوی 53 ساله که در ماه دسامبر از سرمربیگری چلسی اخراج شد و پنج ماه بیکار بوده است، یکی از گزینه‌های منچستریونایتد برای جانشینی لوئیز فن‌خال در پایان فصل جاری است اما او هنوز به صورت علنی تأیید نکرده است که به شیاطین سرخ ملحق خواهد شد و این بار هم از افشای مقصد بعدی‌اش خودداری کرد.


آقای خاص گفت: در ماه جولای من بازخواهم گشت و ما الان در ماه مِی هستیم. میان می تا جولای فاصله زیادی نیست. من همچنان دارم از زندگی‌ام لذت می‌برم و در کنار خانواده بودم خوش می‌گذراندنم. در ماه جولای اما بازخواهم گشت. دلم برای مربیگری تنگ شده است.


مورینیو ادامه داد: کار سخت است، چون زمانی که شما در این مقطع در باشگاهی جدید مشغول به کار می‌شوید، معمولاً باشگاه‌ها کارشان را انجام داده‌اند. من الان سرمربی چلسی نیستم اما از جهات زیادی من اردوی پیش فصل این تیم را ترتیب دادم و این کار را 10 ماه پیش کردم. باشگاه‌ها همیشه منافع تجاری‌شان را در نظر می‌گیرند و امور بازرگانی را در همه چیز دخالت می‌دهند. زمانی که یک سرمربی جدید در ماه می وارد باشگاه می‌شود، برخی از مقاطع ماه ژوئن برایش بسیار سخت می‌شود اما ما این را می‌دانیم.


سرمربی پیشین چلسی تأکید کرد: استعدادیابی در تمام طول سال انجام می‌شود. ما همیشه چیز را می‌دانیم. پس مسئله تنها تلاش برای انتخاب بازیکنانی است که تیم‌تان نیاز دارد.


مورینیو درباره احتمال پیوستنش به منچستریونایتد نیز عنوان کرد: من چیزی نمی‌دانم. واقعاً چیزی در این ارتباط نمی‌دانم. فعلاً تیمی ندارم و تا الان منتظر این پسرها (بازیکنان تیم اسطوره‌های فیفا) بودم تا به من کمک کنند، چون ما این بازی (دیدار نمایشی برابر تیم ستارگان مکزیک) را باختیم و حتی کار من برای پیدا کردن یک باشگاه حتی سخت‌تر از قبل است.