فتنه‌ ها با تدابیر هوشمندانه رهبری خنثی شده است

    •••••  یکشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۵ — ۰۵:۱۱ کد مطلب : 74959/a   

 معاون فرهنگی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فتنه‌ها یکی ‌پس از دیگری با تدابیر هوشمندانه رهبری خنثی و ‌دست منافقان کوتاه شده است.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، حسین یزدی معاون هوافضای سپاه اظهار کرد: قبل از دفاع مقدس، منافقان و‌ مجاهدین خلق به علت موفق نشدن در حق خواهی به آشوب و‌ بلوا در مرزهای مختلف پرداختند٬ ترور شخصیت های برجسته کشور٬ جریان طبس و تحریم های سیاسی و‌ اقتصادی یکی پس از دیگری انجام شد، اما بصیرت و بینش مردم باعث عبور از این بحران ها شد. آرزوی صدام و دو ابرقدرت شرق و غرب ساقط کردن جمهوری اسلامی بود و چون از داخل ناامید شدند جنگ تحمیلی علیه ایران را آغاز کردند و دفاع مقدس پس از هشت سال با پیروزی قاطع رزمندگان به پایان رسید.

میزان نوشت: یزدی با اشاره به انجام چهار عملیات مهم ثامن الائمه٬ طریق القدس، فتح المبین و بیت المقدس تاکید کرد: تنها خاک برای ما ملاک نبود، بلکه آبروی اسلام و انجام تکلیف هدف بود و امروز نیز حضور،‌ پشتوانه و وحدت ملت مهم است. انقلاب اسلامی در شرایطی به پیروزی رسید که ارتش ما از هم پاشیده بود و ‌چیزی به معنای امروزی سپاه و بسیج وجود نداشت.

یزدی افزود: دو قدرت جهانی آمریکا و‌ اتحاد جماهیر شوروی به دلیل تضاد این انقلاب نوپا با خواسته هایشان نمی توانستند ان را تحمل کنند، بنابراین از اول انقلاب توطئه ها و‌ فتنه ها را برای براندازی نظام به راه انداختند.امروز دشمن مصمم به نفوذ است و دغدغه رهبری همین است، ولی عده ای خوابند درحالی که ماموران دشمن در برخی دستگاه ها آمده اند و باید مراقب این مساله باشیم.با شعارهای فریبنده و زیبا ما را فریفته اند، اما باز عده ای خوابند و رهبری دائما فصل الخطاب قرار می دهد.