منتفی شدن جذب محمدی و توقف مذاکره با حسن‌زاده

    •••••  یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵ — ۲۱:۴۴ کد مطلب : 79224/a   هافبک تیم فوتبال پرسپولیس فردا قراردادش را با این تیم تمدید می‌کند.


به گزارش تحلیل ایران، امید عالیشاه که به گفته برانکو فقط تا فردا مهلت دارد قراردادش را با باشگاه پرسپولیس تمدید کند، این کار را انجام خواهد داد. هافبک پرسپولیس با پیشنهاداتی از سوی تیم‌های لیگ برتری مواجه شده اما تصمیم دارد با وجود پیوستن وحید امیری به جمع سرخپوشان همچنان در این تیم بماند. مسئولان باشگاه پرسپولیس فردا در جلسه‌ای که با عالیشاه خواهند داشت قراداد وی را تمدید خواهند کرد.


* برانکو تمایل چندانی به جذب مهرداد محمدی از خود نشان نداده و تاکید کرده با وجود وحید امیری و امید عالیشاه نیازی به بازیکن چپ پای دیگری ندارد.


* مسئولان باشگاه پرسپولیس مذاکرات خود را با مسعود حسن‌زاده متوقف کردند. دلیل این مسئله این است که این بازیکن با باشگاه ذوب‌آهن قرارداد دارد و پرسپولیسی‌ها نمی‌خواهند برای رضایت‌نامه او هزینه زیادی داشته باشند.


* پرسپولیس برای جذب یک مهاجم داخلی وارد عمل شده و قصد دارد خیلی بی‌سر‌وصدا این بازیکن را ظرف 48 ساعت آینده به خدمت بگیرد تا 6 سهمیه لیگ برتری خود را تکمیل کند. این مهاجم قطعا آرش افشین نخواهد بود.برانکو قرار است به زودی نام مهاجم مدنظر خود را به مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کند تا برای جذب وی اقدامات لازم انجام شود.


منبع: تسنیم