تربیتم اجازه نمی‌دهد بیشتر از این درباره کی‌روش صحبت کنم

    •••••  دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ — ۱۹:۱۶ کد مطلب : 80667/a   سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من از یک محیط و تربیت دیگری به ایران آمده‌ام و تربیتم اجازه نمی‌دهد بیشتر از این درباره کی‌روش صحبت کنم.


به گزارش تحلیل ایران، برانکو ایوانکوویچ پس از جلسه با مسئولان باشگاه پرسپولیس در خصوص اظهارات کارلوس کی‌روش اظهار داشت: قبل از هر چیزی باید یک مسئله را روشن کنم. تیم ملی ایران مهم‌ترین مسئله برای ماست و پرسپولیس و کادر فنی‌اش که در رأس آن من هستم، همیشه از تیم ملی حمایت کرده‌ایم.


روی تیم ملی حساس هستم
وی افزود: به‌طور خاص روی تیم ملی حساس هستم، چون چند سال سرمربی تیم ملی ایران بوده‌ام. وقتی از ایران رفتم اعلام کردم که بار دیگر در ایران و باشگاه‌هایش کار خواهم کرد. ما در حال حاضر در خدمت فوتبال ایران هستیم و تلاش می‌کنیم بازیکنان را برای تیم ملی آماده کنیم. بدون باشگاه باکیفیت نمی‌توانیم تیم ملی باکیفیتی داشته باشیم. در پرسپولیس تلاش می‌کنیم که روز به روز نتایج خوب نه تنها در ایران بلکه در آسیا بگیریم.


ناکامی‌مان را گردن کسی نینداخته‌ام
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: اگر به‌خاطر داشته باشید، ناکامی‌مان را گردن کسی نینداخته‌ام. من نه مدیر باشگاه را مقصر دانسته‌ام و نه بازیکنان، فدراسیون و داوران را متهم کرده‌ام. ما همیشه دنبال اشتباهات خودمان بودیم.

برانکو خاطرنشان کرد: من به ایران آمده‌ام که تجربیاتم را در خدمت فوتبال ایران بگذارم. یادتان باشد من و طاهری در مقعطی بیانیه‌ای دادیم که قراردادم را با اهداف کاملاً مشخص تمدید کردم تا بازیکنان را برای تیم ملی ایران رشد بدهم. هر کسی مشکلی دارد، دیگر ارتباطی به من ندارد.


بهترین داور و حَکَم هواداران پرسپولیس هستند
وی ادامه داد: بهترین داور و حَکَم هواداران پرسپولیس هستند که مهم‌تر از همه‌اند. آنها در آخرین بازی فصل گذشته پرسپولیس نشان دادند که چقدر تیم‌شان را دوست دارند و از بازیکنان و نتایج راضی هستند و از اینکه همیشه نتوانستیم قهرمانی را به آنها هدیه کنیم، غمگینم.


تربیتم اجازه نمی‌دهد بیشتر از این صحبت کنم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم همچنان در این فصل و فصل آینده روز به روز خبرهای خوش و نتایج خوب کسب کنیم تا هواداران خوشحال شوند. من از یک محیط و تربیت دیگری به ایران آمده‌ام و تربیتم اجازه نمی‌دهد بیشتر از این صحبت کنم.


تیم ملی نتیجه نگرفت، حتماً ما مقصریم!
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به اینکه کی‌روش عنوان کرده که اگر تیم ملی نتیجه نگیرد، برانکو و امیر قلعه‌نویی مقصر این نتایج خواهند بود، گفت: حتماً ما مقصر خواهیم بود.

برانکو در خصوص جلسه‌ امروزش با علی‌اکبر طاهری عنوان کرد: در خصوص اردو، شرایط بازیکنان و تجهیزات تیم صحبت کردیم. سعی می‌کنیم روزبه‌روز کیفیت باشگاه و تیم را بالا ببریم. در ارتباط با مسئولان ورزشگاه شهید کاظمی هم صحبت‌هایی انجام شد. در مجموع هر روز همدیگر را ملاقات کرده و ساعت‌ها صحبت می‌کنیم.


رضایی دیگر بازیکن استقلال است
وی در رابطه با پیوستن کاوه رضایی به استقلال گفت: رضایی دیگر در استقلال بازی‌ می‌کند و صحبت دیگری نداریم.


منبع: تسنیم