من و طاهری هرکاری برای خوشحالی هواداران انجام می‌دهیم

    •••••  ﺳﻪشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۵ — ۲۲:۱۸ کد مطلب : 80864/a   سرمربی پرسپولیس از هواداران این تیم تمجید کرد و در واکنش به اظهارات جدید کی‌روش گفت: کار خودم را انجام می‌دهم و خودم را مشغول دیگران نمی‌کنم و اگر کسی مشکلی دارد، برود مشکلش را حل کند.


به گزارش تحلیل ایران، برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین امروز (سه‌شنبه) پرسپولیس اظهار داشت: از کار بچه‌ها خیلی راضی هستم و شرایط خوبی برای کار داریم. چیزی که خیلی اهمیت دارد، این است که باید شرایط را برای کار فراهم کنیم تا کار به‌خوبی دنبال شود. باید مقابل این‌همه هوادار پرشور که امروز حمایت‌مان کردند، خوب تمرین کنیم. یک بار دیگر باید از عشق آنها که نشان می‌دهند بهترین هوادار هستند، تشکر کنم.


من و طاهری هرکاری برای خوشحالی هواداران انجام می‌دهیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: من و علی‌اکبر طاهری، سرپرست باشگاه باید از این هواداران تشکر کنیم و بگوییم که ما هر کاری برای خوشحالی آنها انجام می‌دهیم. البته این را هم بگویم که همیشه نمی‌توان آنچه را بهترین چیز است، ارائه بدهیم و باید رفته رفته بهتر شویم، اما خوشبختانه تیم خوبی داریم و بازیکنان باانگیزه هستند. روز گذشته احمد نوراللهی از ناحیه مچ مصدوم شد و اکنون فیزیوتراپی می‌کند، وحید امیری هم امروز صبح در تمرین حضور داشت، اما به‌دلیل بیماری تمرین نکرد. او تب داشت و نتوانست تمرین کند. اکنون هم مطلع شدم آنتونی گولچ با باشگاه توافق و قراردادش را امضا کرده است، این خبر خوبی است.

وی درباره اینکه ملی‌پوشان تیمش هم به تمرینات اضافه شدند و فقط وحید امیری بود که تمرین نکرد، اظهار داشت: امیری امروز صبح در تمرین بود، اما به‌دلیل بیماری از او خواستیم به خانه برود و استراحت کند تا باقی بازیکنان هم مریض نشوند.


نمی‌دانم چه‌اتفاقی برای رضاییان رخ داده است

برانکو در مورد غیبت رامین رضاییان در تمرین و اینکه آیا او جریمه خواهد شد یا نه، گفت: نمی‌دانم چه‌اتفاقی برای رامین رخ داده و توضیحی به ما نداده است. صددرصد او را به کمیته انضباطی باشگاه معرفی می‌کنیم.


تا جایی که می‌دانم رضاییان بازیکن ماست

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این مسئله که گویا رضاییان اصلاً با پرسپولیس قراردادی ندارد و وضعیت او به چه شکل است، خاطرنشان کرد: تا جایی که می‌دانم او بازیکن ماست و این را باید از باشگاه بپرسید که قرارداد دارد یا نه.


در محیطی پر از عشق، تفاهم و تفکر تربیت شده‌ام

«کارلوس کی‌روش امروز هم در صفحه شخصی‌اش در صفحات مجازی مطالبی را علیه شما منتشر کرده و نوشته است که برانکو باید از هواداران فوتبال ایران به‌دلیل لغو شدن اردوی تیم ملی عذرخواهی کند». سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این مسئله و این سؤال که آیا خودش هم فکر می‌کند باید از هواداران فوتبال ایران عذرخواهی کند و چه‌نظری درباره حرف‌های کی‌روش دارد، گفت: من روز گذشته صحبت‌هایم را مطرح کردم. من در یک محیط متفاوت تربیت شده‌ام، محیطی که در آن به دیگران احترام و ارزش می‌گزارند، محیطی پر از عشق، تفاهم و تفکر، به همین خاطر من پاسخ این مسائل را نمی‌دهم.


کارم را انجام می‌دهم و خود را مشغول دیگران نمی‌کنم

برانکو ادامه داد: من کار خودم را انجام می‌دهم و خودم را مشغول دیگران نمی‌کنم. من اینجا آمده‌ام که کار کنم و تربیت شده‌ام که با عشق کامل کار کنم و تمرکز داشته باشم. من برای همین پول می‌گیرم و با باشگاه قرارداد دارم که کار خودم را انجام بدهم. باید اینجا کار کنم، برای رشد زیرساخت‌های باشگاه‌مان تلاشم را به کار بگیرم و برای تیمی که این‌همه هوادار دارد، تلاش کنم. اگر کسی مشکلی دارد، برود خودش مشکلش را حل کند.


دلیلی نمی‌بینم به اظهارات کسی پاسخ بدهم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به صحبت‌های امروز کارلوس‌کی‌روش اظهار داشت: من قصد ندارم در مورد این مسائل صحبت کنم. فکر می‌کنم در صحبت‌های قبلی‌ام به این موضوع اشاره کردم که دلیلی نمی‌بینم به اظهارات کسی پاسخ بدهم. از شما خواهش می‌کنم فقط در مورد مسائل فنی که مربوط به تیم خودم می‌شود از من بپرسید.


کفشگری بازیکن باکیفیتی است اما او را برنمی‌گردانیم

برانکو در مورد سؤال عجیب یک خبرنگار مبنی بر اینکه آیا او قصد بازگرداندن مهرداد کفشگری را که قراردادش را با صبای قم فسخ کرده است دارد، گفت: من این موضوع را از شما می‌شنوم، اما اینکه بخواهیم بازیکنی را به تیم برگردانیم باید با آنالیز مسائل مختلف در مورد آن تصمیم‌گیری کرد. کفشگری بازیکن خوب و مسئولیت پذیری است، اما در پست او نوراللهی و کامیابی‌نیا عملکرد خوبی داشتند تا حدی که ملی‌پوش هم شدند، به این خاطر به کفشگری خیلی بازی کم رسید، اما در کل او بازیکن باکیفیتی است.


غیر از امیری چند بازیکن خوب دیگر هم در خط حمله داریم

سرمربی تیم پرسپولیس همچنین در پاسخ به سؤال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه چرا در خط حمله بازیکن نگرفته‌اند، خاطرنشان کرد: چرا بازیکن نگرفتیم؟ مگر وحید امیری مهاجم بدی است؟ من از شما می‌پرسم امیری در بازی ما با نفت در چه پستی بازی کرد و آیا او نبود که به ما گل زد؟ غیر از امیری چند بازیکن خوب دیگر هم در خط حمله داریم.


قرار نیست ما بابت نیامدن بازیکنی گریه کنیم

برانکو همچنین در واکنش به طرح این موضوع که آیا در نقل‌و‌انتقالات استقلال بهتر از پرسپولیس عمل کرده از این جهت که بازیکنی چون کاوه رضایی را به خدمت گرفته است، یادآور شد: چرا این سؤال را مطرح می‌کنید؟ مگر بازیکنانی که ما گرفتیم بد هستند؟ آیا بیرانوند، سید جلال، امیری، انصاری و علوان‌زاده، بازیکنان ضعیفی از نظر شما هستند؟ اگر فلان بازیکن به استقلال رفته دوست داشته در جای دیگری بازی کند و قرار نیست ما بابت نیامدن او گریه کنیم!


در خط دفاع بیشتر از خط حمله نیاز به بازیکن داریم

برانکو با اشاره به اینکه تیمش بازیکن خارجی جذب خواهد کرد، افزود: ما در خط حمله به‌دنبال یک مهاجم هستیم، اما نمی‌توانیم به‌راحتی یک گزینه خارجی خیلی خوب پیدا کنیم. این مسئله نیاز به فرصت دارد و باید شرایط را سنجیده و یک گزینه خیلی خوب پیدا کنیم، هرچند که به‌نظر من در خط دفاع بیشتر نیاز به بازیکن داریم، چرا که در این پست در مورد بازیکن محدودیت داریم و تعداد نفرات‌مان کم است، اما در خط حمله بازیکن زیادی در لیست‌مان هستند.


گولچ آموزش قهرمانی دیده است

سرمربی تیم پرسپولیس درباره آنتونی گولچ، بازیکن مدنظر باشگاه پرسپولیس نیز اظهار داشت: این بازیکن در لیگ قهرمانان آسیا و همچنین لیگ مولداوی بازی کرده و بازیکنی است که آموزش قهرمانی دیده است از این جهت که تیمش در فینال لیگ قهرمانان آسیا بوده و در مولداوی هم تیم دیگرش برای قهرمانی می‌جنگیده است. او قابلیت بازی در دو پست را دارد و می‌تواند در دفاع میانی و دفاع چپ برای ما بازی کند.


ماریچ احتمالاً بین ما می‌ماند

برانکو با اشاره به آخرین وضعیت لوکا ماریچ در پرسپولیس گفت: ما روی او نظر داریم و احتمالاً بین ما خواهد ماند.


به‌احترام پروین و کریمی باید خبردار ایستاد

برانکو در واکنش به اظهارات اخیر خداداد عزیزی، علی کریمی و علی پروین در حمایت از او، اظهار داشت: من هنوز گل زیبای خداداد را به استرالیا فراموش نکرده‌ام. در مورد علی پروین و علی کریمی هم کلمه‌ای نمی‌شود به کار برد و به‌احترام آنها باید خبردار ایستاد، این دو هم بازیکنان و هم مربیان بزرگی هستند.


در تمام خطوط بازیکنان خوبی داریم، اما باید جاهای خالی‌مان را پر کنیم

سرمربی تیم پرسپولیس در پایان در مورد سؤال دیگری مبنی بر اینکه از نحوه یارگیری تیمش راضی است یا نه، تأکید کرد: ما در تمام خطوط بازیکنان خوبی داریم، اما باید جاهای خالی‌مان را پر کنیم، مخصوصاً در خط دفاع که با کمبود مهره مواجه‌ هستیم.


منبع: تسنیم