صاحبان حقوق‌های نجومی باید برکنار و مجازات شوند

    •••••  دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ — ۱۱:۴۷ کد مطلب : 84310/a   

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه صاحبان حقوقهای نجومی باید برکنار شوند، گفت: پولهای غارت شده باید به بیت‌المال بازگردانده شود.


به گزارش تحلیل ایران ، محمدرضا باهنر رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در نشست خبری که صبح امروز (دوشنبه 21 تیر) در خبرگزاری خبرآنلاین برگزار شد، با بیان اینکه فیشهای نجومی ریشه‌های مختلف دارد و مقام معظم رهبری بهترین تعبیر را در این‌باره داشتند، اظهار کرد: عده‌ای با یافتن پایه‌های قانونی، حقوقهای نجومی برای خود تصویب کردند و عده‌ای نیز از طرق غیرقانونی این کار را انجام دادند. البته این تعداد، عده‌ قلیلی هستند و تعداد مدیران پاک‌دست ما بسیار زیاد است.


دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین افزود: دولت باید روزنه‌های نشت این مسئله را مسدود کند. البته رئیس‌جمهور و معاون اول وی وعده برطرف کردن آن را داده‌اند و مجلس هم باید در این زمینه به دولت کمک کند.


باهنر گفت: کسانی که از طرق قانونی حقوقهای نجومی دریافت کردند باید ابتدا پولها را به بیت‌المال بازگردانند و  از کار برکنار شوند. کسانی هم که از طرق غیرقانونی این اقدام را کردند باید طبق قانون مجازات شوند.


وی درباره فعالیت انتخاباتی جریان متبوع خود نیز یادآور شد: جبهه پیروان خط امام و رهبری و جامعه اسلامی مهندسین از دی ماه وارد عرصه انتخابات خواهند شد.

 
 
 منبع : خبرگزاری تسنیم