اولویتهای دولت جدید سوریه از نگاه اسد

    •••••  ﺳﻪشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵ — ۱۰:۵۴ کد مطلب : 84468/a   

رئیس جمهور سوریه در سخنانی در مراسم ادای سوگند وزرای جدید دولت سوریه اعلام کرد که اقتصاد، ساختن کشور و همچنین شهروندان باید اولویت های دولت جدید باشند.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، اعضای کابینه جدید سوریه روز دوشنبه با حضور در مقر ریاست جمهوری در برابر «بشار اسد» سوگند یاد کردند.بر اساس این گزارش اعضای کابینه دولت جدید سوریه به نخست وزیری «عماد خمیس» با حضور در مقر ریاست جمهوری در برابر «بشار اسد» رئیس جمهور این کشور سوگند یاد کردند.

پس از ادای سوگند وزرای جدید دولت، بشار اسد در سخنانی خطاب به اعضای جدید دولت بر اهمیت رفتار شفاف با شهروندان و همچنین ایجاد راه هایی برای ارتباط با شهروندان به دور از نمایش رسانه ای تاکید کرد. به دلیل امیدهای بسیاری که شهروندان به دولت جدید دارند و شرایط سختی که در حال حاضر سوریه با آن مواجه است، مسئولیت های دولت جدید را چندین برابر می کند.

مهر نوشت: ارتباط با شهروندان از طریق دفاتر ویژه ای در وزارت خانه و یا از طریق فعالیت میدانی موجب خواهد شد که دولت از واقعیت ها و مشکلات شهروندان آگاه باشد.رسانه ها نیز نباید فقط سخنگوی دولت باشند و باید مشکلات مردم را منعکس کنند. شهروندان در اولویت دولت هستند.مسأله اقتصادی و ساختن کشور مهم ترین پرونده دولت است. همچنین دادن حقوق خانواده های قربانیان از سوی دولت مهم است.