گیلان نیازمند تحولات مدیریتی است

    •••••  ﺳﻪشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵ — ۰۹:۰۲ کد مطلب : 85790/a   

 

جبار کوچکی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با تحلیل ایران با اشاره به اجرای پروژه تعریض و بازسازی جاده اصلی نوار ساحلی در این شهرستان اظهار کرد: یک جاده اصلی در نوار ساحلی رشت وجود دارد که در حال تعریض و بازسازی است تا تصادفات در این جاده به حداقل برسد.

 

وی با بیان اینکه آب روستایی مناطق ساحلی رشت دچار مشکل است، افزود: قرار بر این بود که با استفاده از دستگاه‌های آب شیرین‌کن، آب دریا را شیرین کنند و در اختیار روستاییان قرار دهند اما هنوز نتوانسته‌ایم زمین و امکانات این امر را تهیه کنیم.

 

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر در بخش آب روستایی یک تعهدی ایجاد شود بیشتر زیر ساخت‌های منطقه خط ساحلی برای سرمایه‌گذاری در حد خوبی قرار می‌گیرند.

 

وی با اشاره به اینکه امیدواریم دولت در پایان عمر 4 ساله خود کارنامه درخشانی در حوزه انتصابات داشته باشد، افزود: برخی از مدیران به مدت 10، 15 و یا 20 سال در سمت‌های دولتی در گیلان باقی مانده‌اند و این یک آفت است.

 

کوچکی‌نژاد تحولات مدیریتی در استان را جزو ضروریات دانست و تصریح کرد: با توجه به وجود نارضایتی مردم و کارکنان در حوزه عمران و آبادانی استان، دولت باید اقدام اساسی در زمینه تحولات انجام دهد.

فارس

وی در ادامه به گله‌مندی استاندار گیلان درباره برخی رسانه‌ها در این استان اشاره کرد و گفت: به اعتقاد بنده رسانه‌ها یک مجموعه آزاد اندیش هستند که مردم از آنها انتظار دارند واقعیت‌ها را آنگونه که وجود دارد، منعکس کنند.

 

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه گاهی انتشار واقعیت‌ها تلخ است، افزود: باید تلخی واقعیت‌ها را بپذیریم زیرا واقعیت تلخ رسانه‌ای مسیر کاری را به ما نشان می‌دهد.

 

وی صدور بیانیه خانه مطبوعات در زمینه مذکور را نادیده گرفتن جایگاه این خانه دانست و متذکر شد: صدور بیانیه از خانه مطبوعات گیلان تعجب‌ برانگیز بوده و به نظر می‌رسد جایگاه خود را فراموش کرده و علیه خودشان بیانیه صادر کردند.

فارس