در سال ۲۰۱۶، سامسونگ ۳۵۰ میلیون اسمارت فون تولید می کند

    •••••  پنجشنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۱:۵۳ کد مطلب : 87621/a   

پس از به جا گذاشتن رکورد 324.8 میلیون اسمارت فون در سال گذشته، انتظار می رود که سامسونگ در سال جاری میلادی 350 میلیون اسمارت فون دیگر تولید کند. به گفته منابع مطلع از این صنعت، این یعنی تولیدات سامسونگ 7.8 درصد افزایش داشته است و این رقم می تواند سامسونگ را در بالاترین رده جهانی تولید کنندگان اسمارت فون ها باقی نگه دارد. سامسونگ 81.9 میلیون اسمارت فون را در سه ماهه اول سال جاری تولید کرد که با 6 درصد افت پی در پی در سه ماهه دوم به 77 میلیون رسید.

 

به گزارش تحلیل ایران  برای دست یابی به هدف تولید 350 میلیون اسمارت فون در سال جاری میلادی که از پیش تعیین شده است، سامسونگ باید تمام انرژی خود را روی آن بگذارد. این شرکت باید 191.1 میلیون گوشی دیگر را در نیمه دوم امسال تولید کند. سه ماهه چهارم امسال نیز شامل فصل خرید در تعطیلات است که می تواند کمک بزرگی برای سامسونگ باشد.


در نیمه اول سال جاری، تولید سامسونگ گلکسی اس 7 و سامسونگ گلکسی اس 7 اج روی هم به 27 میلیون قطعه رسیده است. برای نمایش اینکه بازار اسمارت فون ها در طول این سال ها تا چه حد رشد داشته است، بهتر است بدانید که سامسونگ برای فروش 25 میلیون اسمارت فون در کل سال برنامه ریزی کرده بود.


سامسونگ می تواند با تولید گلکسی نوت 7 به رد شدن از رکورد سال گذشته خود کمک کند. این فبلت که اخیراً شایعات زیادی در مورد آن منتشر شده است، در تاریخ 2 آگوست و طی مراسم رسمی سامسونگ در نیویورک رونمایی خواهد شد. این فبلت به یک صفحه نمایش 5.8 اینچی سوپر آمولد با رزولوشن 1440 در 2560 پیکسلی مجهز است و هنوز مشخصات دیگری به شایعات قبلی اضافه نشده است.


منابع مطلع از بازار اعلام کرده اند که علاوه بر خط تولید گلکسی اس 7 و گلکسی نوت 7، سری گوشی های گلکسی J نیز به هدف تولید 350 میلیون اسمارت فون در سال 2016 کمک خواهد کرد.

 

 

منبع:تابناک