امام خامنه‌ای یک‌تنه مقابل توطئه‌های دشمنان ایستاده‌ا‌ند

    •••••  پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ — ۱۷:۱۵ کد مطلب : 89191/a   

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه مقام معظم رهبری با اقتدار و یک تنه مقابل توطئه‌های دشمنان ایستاده است، گفت: خطرناک‌ترین توطئه دشمن برای اسلام خشن نشان دادن آن است.

 

به گزارش تحلیل ایران، سردار حسین سلامی در همایش پرچمداران بصیرت که پیش از ظهر امروز در مجتمع بعثت کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران هویت مدفون شده مسلمانان را زنده کرد، اظهار داشت: امروز نه‌ تنها ریاست غرب بر اسلام به برکت انقلاب اسلامی متوقف شده بلکه اسلام پیشروی در غرب را آغاز کرده و به وجود آمدن تکفیری‌ها، استراتژی استکبار برای متوقف کردن پیشروی اسلام و خراب کردن چهره آن است.

 

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه پیروزی انقلاب اسلامی ایران سبب بیداری اسلامی و به دنبال آن روشن شدن حقایق قرآن کریم در روز زمین شد، عنوان کرد:امروز مدافعان حرم با ایستادگی در مقابل توطئه‌های دشمنان سرزمین‌های اسلامی را به صحنه از بین رفتن آرزوهایشان تبدیل کرده‌اند.

 

سلامی با بیان اینکه مقام معظم رهبری با اقتدار و یک تنه مقابل توطئه‌های دشمنان ایستاده‌اند، گفت: خطرناک‌ترین توطئه دشمن برای اسلام خشن نشان دادن آن است زیرا استکبار متوجه این موضوع شده که چنانچه در مقابل قدرت اسلام نایستد به طور قطع قدرت از آن اسلام است.

 

وی با اشاره به اینکه صحنه‌های بسیاری در تاریخ برای نشان دادن وحدت میان مردم استان کرمانشاه در دوران‌های مختلف رقم خورده است، عنوان کرد: کرمانشاه جلوه وحدت اقوام، قبایل و طوایف مسلمانان در صحنه‌های مختلف است و واقعیت‌های این منطقه در زمینه هماهنگی و وحدت علمای شیعه و سنی برای خاموش کردن فتنه دشمنان و دفاع از انقلاب اسلامی گواهی بر این موضوع است.

 

سلامی با اشاره به توطئه‌های استکبار در دوران‌های مختلف، تفرقه و حاکمیت استعمار را از سیاست‌های انگلیس و آمریکا دانست و افزود: از زمان انعقاد قرارداد فرانسه و انگلیس به منظور تقسیم جهان اسلام فقر، بردگی، وابستگی، عقب‌ماندگی و پذیرش ولایت غیرمسلمانان به واقعیت‌هایی در تاریخ اسلام تبدیل شدند و سرزمین‌های اسلامی توسط آمریکا و انگلیس دچار فتنه شد.

 

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران تشکیل دولت یهود در فلسطین و فتنه‌انگیزی در تمام سرزمین‌های اسلامی را از اهداف مستکبران عنوان کرد و گفت: نسخه شفابخش رهایی از بردگی طاغوت‌ها تئوری انقلاب اسلامی است.

 

سلامی با بیان اینکه بنابر گزارش غربی‌ها درباره پیشروی اسلام بیشترین نام پسران در انگلیس نام پیامبراکرم(ص) و بیشترین نام دختران نام فاطمه زهرا(س) است، افزود: براساس گزارش‌هایی مبنی بر مسلمان شدن 50 هزار انگلیسی در سال و ساختن هزاران مسجد در اروپا تا سال2050 تعداد مسلمانان و مسیحیان برابر می‌شود.

 

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به اینکه در صورت نبود انقلاب اسلامی سرنوشت مسلمانان جماعتی افسون و مطیع بیگانگان بود، خاطرنشان کرد: تشکیل مذاهب جعلی و ساختگی براساس القای تفکرات ساختگی نقشه انگلیس است.

 

وی افزود: تا بیش از پیروزی انقلاب اسلامی حاکمان سرزمین‌های اسلامی دست‌نشانده غرب بودند و تمام مظاهر تمدن ویرانگر غرب همچون مشروب‌فروشی‌ها در سرزمین‌های اسلامی وجود داشت و پیروزی انقلاب مسلمانان را از عقب‌ماندگی نجات داد.

 

سلامی با اشاره به اینکه اسلام در قرن حاضر تنها دین مولد حامیت است و استکبار تمام ظرفیت خود را برای جلوگیری از شکل‌گیری تمدن اسلامی به کار گرفته است، خاطرنشان کرد: در زمان گذشته ما در داخل مرزهای خود می‌جنگیدیم و اکنون جبهه‌های نبرد به نقاط دور از مرزها منتقل شده است.

 

وی با بیان اینکه علما در مقابل تکفیری‌ها باید مراقبت و هوشیار باشند، عنوان کرد: جوانان غربی به شدت با بی‌هویتی روبه‌رو هستند و حکومت فرهنگ مبتذل غرب در شرق بسیار خطرناک است و چنانچه مراقب نباشیم این موضوع در ممالک اسلامی نیز رخ می‌دهد.

 

سلامی با اشاره به اینکه آمریکا با قدرت فیلم‌سازی هالیوودی خود قتل، جنایت و فروپاشی خانواده را ترویج می‌کند و با ماهواره و اینترنت به دنبال تسخیر ذهن جوانان و فروپاشی هویت آنان است، گفت: ما اکنون در معرض جنگی تمام عیار هستیم که اتحاد مسلمانان راهکاری مناسب در این زمینه است.

 

وی آتش اطراف ایران اسلامی را به قصه حضرت ابراهیم(ص) تشبیه کرد و افزود: ایران به برکت نقش علما و وحدت مردم سرزمینی امن است و نور خدا از سیمای ولی فقیه می‌تابد و در این دوران ابلاغ پیام الهی و تشریح موضوعات جهان برای افراد جامعه بسیار مهم است.

 

سلامی با بیان اینکه امروز سرزمین‌های اسلامی فاقد روح وحدت هستند و از نعمت ولی‌فقیه بی‌بهره هستند، خاطرنشان کرد: آل‌سعود در تفرقه افکنی بین جهان اسلام با سرسپردگی به غرب نقش دارد هشدار دادن درباره وقایع جهان موضوعی بسیار مهم است.

 

وی دغدغه امروز مقام معظم رهبری را عزت مسلمانان عنوان کرد و افزود: شیعه و سنی از دیدگاه مقام معظم رهبری هیچ تفاوتی ندارند آنچنان که بیشتر فلسطینی‌ها و مردم سوریه اهل تسنن هستند و همواره مورد حمایت جمهوری اسلامی ایران بوده‌اند.

 

سلامی با اشاره به اینکه دشمنان برای پیشرفت سیاست‌های خود راهی ندارد و مسلمانان براساس سنت الهی و وحدت راه‌های غلبه بر کفار را پیدا می‌کنند، اظهار کرد: امروز ما از نوامیس خود دفاع می‌کنیم و در صورت نبود این ایستادگی آتش فتنه بیش از شیعه اهل سنت را در بر می‌گیرد.

 

منبع:تسنیم