آیفون ۷ پلاس در Geekbench به ثبت رسید

    •••••  چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۳:۱۴ کد مطلب : 90251/a   

در مورد محصولات اپل می توان گفت که تقریباً این شرکت هیچ سر نخی در مورد مشخصات دستگاه های در حال عرضه خود به کاربران نمی دهد و تمامی مشخصات دستگاه ها مانند پردازنده، سرعت کلاک، رم، رزولوشن صفحه نمایش و غیره بر اساس شایعات و گمانه زنی ها شکل می گیرند. اما اگر در مورد آیفون بعدی اپل کنجکاو هستید، به نظر می رسد که مشخصات بالقوه این گوشی لو رفته است.

 

به گزارش تحلیل ایران بر اساس مشخصات درج شده در بنچمارک Geekbench، برخی از ویژگی های آیفون 7 پلاس احتمالی لو رفته است. یکی از این مشخصات سرعت کلاک پردازنده است و با وجود اینکه به نام این قطعه سخت افزاری مستقیماً اشاره نشده، اما احتمال می رود که چیپست A10 اپل با سرعت کلاک 2.37 گیگاهرتز و به همراه دو هسته در این گوشی به کار گرفته شود.


ظاهراً لیست بنچمارک Geekbench شایعات گذشته را تایید می کند و نشان می دهد که آیفون 7 پلاس به همراه 3 گیگابایت رم عرضه خواهد شد. البته باید در نظر داشته باشیم که لیست بنچمارک ها هم می توانند جعلی باشند یا اگر جعلی نباشد، حداقل این احتمال وجود دارد که لزوماً دقیق و درست نباشند چرا که شرکت های OEM معمولاً چندین نمونه اولیه مختلف را تست می کنند. بنابراین چیزی که در این لیست ها ثبت شده دقیقاً همان چیزی نیست که در گوشی اصلی وجود خواهد داشت.


در این لیست به رزولوشن صفحه نمایش اشاره نشده است اما طبق آخرین شایعات، مدل پلاس این گوشی به رزولوشن 1440 پیکسلی مجهز خواهد شد.

 

منبع:تابناک