آیفون ۷ پلاس در رنگ رزگلد و با دوربین دوال

    •••••  ﺳﻪشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ — ۰۳:۱۹ کد مطلب : 91460/a   

با نزدیک شدن به تاریخ رویداد سپتامبر اپل، بازار شایعات و اطلاعات درز پیدا کرده در خصوص محصولاتی که قرار است در این رویداد معرفی شوند نیز داغ تر شده است. امروز نیز تصویر جدیدی که گفته می شود نمایی از پنل پشتی آیفون 7 پلاس را نمایش می دهد منتشر شده است. این تصویر از وجود دوربین پشتی دوال در این دستگاه خبر می دهد.

 

به گزارش تحلیل ایران اگر نگاهی به این عکس بیاندازیم می توان گفت که تقریبا تمامی شایعات پیشین مورد تایید هستند.

این تصویر یک آیفون رزگلد باریک تر را به همراه یک دوربین دوال نشان می دهد، خطوط آنتن نیز به گوشه های بالایی و پایینی تغییر مکان داده اند و لوگوی درخشان اپل نیز بر روی پنل پشتی می درخشد. بر روی پنل پشتی فقط کلمه iPhone دیده می شود و خبری از شماره مدل نیست که اینطور استنباط می شود این عکس از مدل نهایی محصول تهیه نشده است.


تا جایی که اخبار و اطلاعات تا کنون نشان می دهند آیفون 7 پلاس از رم 3 گیگابایتی و پردازنده سریعتر A10 اپل برخوردار است. این تراشه برای پردازش دو تصویر متفاوتی که از دو دوربین در یک لحظه برداشت می شوند مورد نیاز است. در گوشی های اندرویدی که دارای دوربین دوال هستند، زاویه بازتری برای ثبت تصاویر در اختیار کاربر قرار می گیرد، نورپردازی عکس ها بسیار با کیفیت تر است و امکاناتی مانند فوکوس مجدد نیز در دسترس هستند. اما از امکاناتی که دوربین دوال در اختیار کاربران آیفون قرار خواهد داد هیچگونه اطلاعاتی در دست نیست.


شایع شده است که اپل نوعی زوم اپتیکال به اسمارت فون های خود افزوده است که آن را در آیفون 7 پلاس معرفی خواهد کرد. کمتر از یک ماه به مراسم رونمایی از محصول جدید اپل باقی مانده است و در این رویداد پاسخ تمامی پرسش های خود را خواهیم یافت.


منبع:تابناک