برگزاری رزمایش مدافعان حرم در دانشگاه دریایی امام خامنه‌ای

    •••••  چهارشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۹:۱۱ کد مطلب : 93073/a   

به گزارش تحلیل ایران، معاون هماهنگ‌کننده فرمانده دانشگاه دریایی امام خامنه‌ای شامگاه سه‌شنبه در جریان برگزاری یازدهمین یادواره شهدای گمنام دانشگاه دریایی امام خامنه‌ای و نخستین یادواره شهدای مدافعان حرم گیلان اظهار کرد: یادواره مذکور با محوریت شهید حبیب روحی تکاور نیروی دریایی سپاه مدافع حرم که در سوریه به شهادت رسید، برگزار شده است.


دریادار پاسدار اصغر شکرالهی، برگزاری یادواره شهدای دانشگاه دریایی امام خامنه‌ای را در دو قسمت مجزای جنگ نرم و سخت عنوان کرد و افزود: در بخش جنگ نرم سخنرانی محمد احمدیان راوی دوران دفاع مقدس اجرا شده است.


وی با بیان اینکه نمایشگاه ویژه غرفه‌های متعدد فرهنگی در بخش جنگ نرم برگزار شده است، تصریح کرد: محصولات فرهنگی به عنوان هدیه بین مهمانان توزیع شده است.


این مسؤول، از پذیرایی از مهمانان در قالب موکب سیدالشهدا (ع) در یادواره شهدای گمنام دانشگاه دریایی امام خامنه‌ای خبر داد و بیان کرد: نمایشگاه پویش مردمی «من حجاب را دوست دارم»، غرفه نقاشی کودکان، زیارت مجازی امام رضا (ع) و توزیع محصولات فضای مجازی از دیگر بخش‌های جنگ نرم یادواره مذکور است.


معاون هماهنگ‌کننده فرمانده دانشگاه دریایی امام خامنه‌ای به بخش جنگ سخت یازدهمین یادواره شهدای گمنام و نخستین یادواره شهدای مدافع حرم گیلان در این دانشگاه اشاره کرد و گفت: تجهیزات مورد استفاده تکاوران نیروی دریایی سپاه در بخش نمایشگاهی یادواره به نمایش گذاشته شده است.


وی، بخش دوم جنگ سخت یادواره مذکور را مربوط به مدافعان حرم دانست و یادآور شد: بخش‌هایی از رزم مدافعان حرم با محوریت شهید حبیب روحی و نحوه شهادت این تکاور نیروی دریایی سپاه به نمایش گذاشته شده است.

فارس