گلکسی نوت ۷ با ۶ گیگ رم در کشور چین عرضه نمی شود

    •••••  ﺳﻪشنبه ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ — ۰۰:۵۸ کد مطلب : 95194/a   

 عرضه گلکسی نوت 7 با 6 گیگ رم در کشور چین منتفی شد

 

به گزارش تحلیل ایران فقط چند روز از رونمایی گلکسی نوت 7 با 4 گیگ رم و 64 گیگ فضای حافظه داخلی گذشته بود که خواندید سامسونگ از قصد خود برای معرفی نسخه ای خاص کشور چین با شش گیگ رم و 128 گیگ حافظه داخلی خبر داده بود.


بسیاری از مقامات این کمپانی نیز در صحبت های خود اشاراتی به معرفی این مدل خاص در کشور چین کرده بودند. اما به نظر می رسد، چینی ها هم نسخه ای مشابه سایر نقاط دنیا را در بازار این کشور خواهند دید.

علت اینکه سامسونگ قصد داشت محصول خود را با شش گیگ رم راهی بازار چین کند این بود که اکثریت تولیدکنندگان چینی اسمارت فون، در حال حاضر گوشی هایی مجهز به شش گیگ رم تولید می کنند. بنابراین سامسونگ فکر کرد که معرفی محصول جدید این شرکت در کشور چین باید با افزایش میزان رم همراه باشد. البته این میزان رم لزوماً تغییری در عملکرد گوشی ایجاد نمی کند.

در حال حاضر سامسونگ ثبت سفارش برای گلکسی نوت 7 را در کشور چین آغاز کرده است. مشخصات نسخه ای از این گوشی که قرار است در اختیار کاربران چینی قرار گیرد هیچ تفاوتی با مشخصات نسخه ای که در آمریکا عرضه خواهد شد ندارد. این گوشی ها نیز از 4 گیگ رم و 64 گیگ فضای حافظه داخلی برخوردارند.

گلکسی نوت 7هایی که در چین به فروش می رسند نیز از اسنپدراگون 820 برخوردارند. افرادی که نسبت به پیش خرید این گوشی با قیمت 897 دلار اقدام کنند گوشی خود را از اول سپتامبر به بعد تحویل می گیرند.

 

منبع:تابناک