برانکو: مشکلی بین من و طاهری وجود ندارد

    •••••  شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ — ۲۱:۱۸ کد مطلب : 96153/a   

 

 

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، ساسان انصاری از او خواهش کرده از جمع سرخپوشان جدا شود و در عین حال گفت که وی باید کمی صبوری می‌کرد.

 
 
 
 

به گزارش تحلیل ایران، برانکو ایوانکوویچ پس از پایان تمرین امروز (شنبه) تیمش اظهار داشت: یک هفته برای آغاز دوباره مسابقات وقت داریم. امروز گولچ و درویشی دروازه‌بان‌مان تمرینات جداگانه‌ای داشتند، اما مصدومیت خاصی ندارند.


وی در مورد فسخ قرارداد ساسان انصاری و منتفی شدن فسخ قرارداد گولچ گفت: من سه روز پیش با ساسان صحبت کردم. او از من خواهش کرد که به‌خاطر مسائل شخصی از پرسپولیس برود. او خواست به تیمی برود که بازی کند. ساسان باید کمی صبوری می‌کرد. او مسئولیت‌پذیر بود و در هر تمرین خوب ظاهر می‌شد. من به تصمیم ساسان احترام گذاشتم و اجازه دادم برود.


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه آیا جانشین انصاری رامین رضاییان خواهد بود، گفت: رضاییان بازیکن پرسپولیس است. باشگاه به‌خاطر اختلافی که با این بازیکن داشت، در کمیته انضباطی برنده شد، اما ساسان به‌خاطر رضاییان نرفت.


خبرنگار تسنیم نوشت: برانکو در مورد اینکه برای بازگشت رضاییان از سوی باشگاه تحت‌ِفشار بوده است یا خیر، تصریح کرد: متوجه سؤال شما نمی‌شوم و شما هم متوجه صحبت‌های من نمی‌شوید! باشگاه در کمیته انضباطی برنده شد و او همچنان بازیکن پرسپولیس است.


وی راجع به عملکرد ملی‌پوشان پرسپولیس در دیدار تیم ملی ایران مقابل قطر گفت: من در مورد نام بازیکنان خودم و دیگران صحبت نمی‌کنم. در لیگ هم روی شخص نظر نمی‌دهم. این سؤال مربوط به سرمربی تیم ملی می‌شود. برای من مهم این است که بازیکنم را هر چه بیشتر آماده کنم، تا در خدمت تیم ملی باشد.


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه یکی از رسانه‌ها هر روز از اختلاف او و علی‌اکبر طاهری مطالبی را مطرح می‌کند، گفت: غیر از این است که شما هر روز در باشگاه هستید؟ آیا مشکلی بین من و طاهری دیدید؟ من شب گذشته منزل طاهری بودم. آیا مشکلی بین من و او وجود دارد؟


برانکو در واکنش به این پرسش که چرا بازیکنان پرسپولیس در تمرین قلم‌بند نمی‌بندند، خاطرنشان کرد: وقتی شما در خیابان راه بروید، احتمال آسیب‌دیدگی وجود دارد. با توجه به اینکه بازی تراکتورسازی را در پیش داریم، به بازیکنان گفتیم که باید محکم باشند. آنها باید مانند فولاد به بار بیایند و «سوسول» نباشند!


«با جدایی ساسان انصاری این احتمال وجود دارد که سایر بازیکنانی که فرصت بازی کردن پیدا نمی‌کنند هم ساز جدایی بزنند»، برانکو در واکنش به طرح این موضوع گفت: بازیکنان باید رقابت را بپذیرند و انتظار داشته باشند که بازیکنان بهتر از آنها نیز خواهند آمد. هدف این است که بازیکن بفهمد پول نگرفته است تا حتماً بازی کند. بازیکن باید بفهمد که باید تمرین کند. ما همیشه به‌دنبال بازیکن خوب و خوب‌تر خواهیم بود. بازیکنان فعلی باید بیشتر خودشان را نشان بدهند.


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: بازیکنان کارشان سخت است، چرا که همیشه تحت‌ِفشار هواداران و بازی‌ها قرار دارند. من از کار و تلاش آنها راضی هستم. طبیعی است برخی مواقع واکنش‌های عصبی به‌وجود می‌‌آید. برخی موقع خودمان هم می‌گوییم پرانرژی بوده و در بازی‌ها درگیر شوند.


برانکو در خصوص تقابل تیم ملی ایران با چین گفت: به‌طور حتم چین رقیب سختی خواهد بود، اگر چه در 10 سال اخیر تیم ملی آنها نتایج چشمگیری نداشته است. باید دید سه‌شنبه چه اتفاقی می‌افتد.


وی در مورد اینکه زمان حضورش در تیم ملی ایران بازی دراماتیکی مقابل چین داشت و از نیمکت اخراج شد، گفت: این بازی برای 12 سال پیش است.