برگزاری همایش ملی اطلاعات و مردم در آبان ماه سال جاری

    •••••  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۱:۴۵ کد مطلب : 96262/a   

"همایش ملی اطلاعات و مردم "آبان ماه سال جاری با هدف شناسایی انتظارات و مطالبات مردم و گسترش مشارکت مردم در امور اطلاعاتی در یازده محور برگزار می شود.


به گزارش تحلیل ایران : رئیس پژوهشکده دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی صبح امروز در نشستی خبری که در موزه عبرت برگزار شد، به بیان جزئیات همایش ملی اطلاعات و مردم پرداخت.


وی شناسایی انتظارات و مطالبات مردم و همچنین گسترش مشارکت مردم در امور اطلاعاتی را از جمله اهداف اصلی برگزاری این همایش عنوان کرد و گفت: همایش ملی اطلاعات و مردم در یازده محور با عناوین "مردم و سازمان های اطلاعاتی"، "توسعه و سازمان اطلاعاتی"،" مردم سالاری دینی و سازمان اطلاعاتی"،" سرمایه اجتماعی و سازمان اطلاعاتی"، "اعتماد نهادی و سازمان اطلاعاتی"، "حقوق شهروندی و اطلاعاتی و سازمان اطلاعات"،" نظارت مردمی و سازمان اطلاعاتی مشارکت مردمی"، "اطلاعات و انتظارات مردم و امنیت جامعه و سازمان اطلاعاتی" برگزار می شود.


رئیس پژوهشکده اطلاعات و امنیت ملی با بیان اینکه این همایش با مشارکت جامعه ی اطلاعاتی کشور برگزار می شود تاکید کرد: همایش ملی اطلاعات و مردم برای نخستین بار طی سال های پس از انقلاب اسلامی با روی کرد علمی و مردمی برگزار می گردد.


وی با اشاره به مقالات ارائه شده به دبیرخانه همایش خاطر نشان کرد: تاکنون بیش از 200مقاله مرتبط با موضوع همایش به دبیرخانه همایش ارسال شده که از این میان تا امروز 50 مقاله به عنوان برگزیده انتخاب شده است.


دبیرخانه ی برگزاری همایش تا پایان شهریور ماه پذیرای مقالات پژوهشگران، اهالی رسانه و مردم خواهد بود.

به گفته ی رئیس پژوهشکده اطلاعات همایش ملی اطلاعات و مردم آبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

 
منبع : ایسنا