باسوادی ۹۹ درصدی مردم رودسر

    •••••  شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ — ۱۲:۴۴ کد مطلب : 98647/a   

به گزارش تحلیل ایران ، امیر جانبازی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان اظهار کرد: ارتقای سطح آموزشی رودسر از سیاست‌های مدیریت این شهرستان است. 

 

وی جدی گرفتن مسائل آموزشی دانش‌آموزان و فرزندان شهرستان رودسر را در راستای توسعه و پیشرفت کشور مورد تأکید قرار داد و افزود: 17 تا 20 درصد اعتبارات این شهرستان به دستگاه آموزش و پرورش اختصاص یافته است. 

 

فرماندار رودسر تصریح کرد: از مدیران آموزشی انتظار می‌رود برای برطرف کردن مشکلات آموزشی دانش‌آموزان و ارتقای سطح آموزشی شهرستان کوشاتر باشند. 

 

وی با بیان اینکه سطح باسوادی مردم شهرستان رودسر 99 درصد است، خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم تا این حجم در رنج عالی‌تری قرار گیرد.

 

امام جمعه رودسر  در ادامه مراسم مذکور با تبریک قرار گرفتن در آستانه سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس گفت: برنامه‌ریزی مناسبی در کشور و شهرستان برای آرامش و امنیت فرزندان جامعه در راستای فراگیری دانش صورت گرفته است.

 

حجت‌الاسلام تقی روحانی توجه جدی به مسائل آموزشی و فرهنگی دانش‌آموزان را ضرورت دانست و یادآور شد: خانواده‌ها و اولیای مدارس باید به مسائل آموزشی بیشتر توجه کنند.

 

وی یادآور شد: فرزندان آینده‌سازان مملکت ما هستند و هر قدر به مسائل علمی و فرهنگی آنها توجه شود به همان اندازه کشور ما در مسیر و توسعه بیشتر قرار می‌گیرد.

فارس